REIKI

Světelná životní energie

Poměrně často se na mě poslední dobou obrací ženy s různými vleklými zdravotními komplikacemi, ať už na fyzickém těle či na duchu. Sama jsem si také prošla opětovnými problémy s průduškami a astmatem. A tak jsem poslechla svou intuici a začala daleko více využívat nejdříve primárně sama pro sebe REIKI léčení.

Není náhoda, že jsem již téměř tři roky zasvěcená do III.stupně REIKI (nejvyšší stupeň) - Mistryně / Učitelka. REIKI k SEBELÉČENÍ A LÉČENÍ využívám již od roku 2013. 

Tento přístup mi dává hluboký smysl a mám ho intenzivně vyzkoušen sama na sobě, svých blízkých a řadě žen, které provázím, proto nabízím podporu REIKI LÉČENÍ i Vám.

REIKI je vhodné při:

 • Zdravotních problémech i těch chronických.
 • Pocitech úzkosti, neklidu a nespavosti.
 • Po velkém emočním vypětí - rozvod, šikana, odstěhování dětí, úmrtí člena rodiny apod.
 • Zásadních životních změnách - změna práce, stěhování, neshody s přáteli.
 • Nevyhovujících životních programech a zažitých traumatech.
 • Pocitech zaseknutí se.
 • Zdravotních problémech vašich zvířecích členů domácnosti.

Můžete si vybrat následující REIKI podporu

Objednat vybranou službu je možné ve formuláři níže

 • REIKI léčení na dálku v délce 40 minut za 555,- Kč. 
 • BALÍČEK 5 x REIKI léčení na dálku v délce 40 minut za 2220,- Kč (namísto 2775,- Kč, sleva je 20% a tak ušetříte 555,- Kč). 
 • REIKI léčení osobně v Nýrově  v délce 60 minut za 777,- Kč.
 • BALÍČEK 5 x REIKI léčení osobně v Nýrově v délce 60 minut za 3108,- Kč (namísto 3885,- Kč, sleva je 20% a tak ušetříte 777,- Kč). 
 • REIKI léčení na dálku pro vaše zvířátko v délce 10 minut za 222,- Kč.
 • BALÍČEK 5 x REIKI léčení na dálku pro vaše zvířátko v délce 10 minut za 888,- Kč (namísto 1110,- Kč, sleva je 20% a tak ušetříte 222,- Kč). 

CO JE REIKI?

Co to to REIKI vlastně je? Životní energie má ve východních naukách různý název, PRÁNA, MANA, ČCHI či KI. Podstata je jedna, aby tato životní energie volně proudila nejen v našem těle fyzickém, ale i v dalších úrovních našich těl - EMOCIONÁLNÍM, MENTÁLNÍM A DUCHOVNÍM.

Vlivem životních programů a postojů, negativních zkušeností, nezdravých návyků vznikají na našich tělech různé bloky. Bloky, kdy životní energie nemůže volně proudit, pak způsobují pocity nespokojenosti, deprese, zdravotní problémy... 

A proto má smysl začít s naší ŽIVOTNÍ ENERGIÍ VĚDOMĚ PRACOVAT.

REI- KI, tzv. VESMÍRNÁ/SVĚTELNÁ životní energie je jeden z přístupů, který nám pomáhá uvolnit zablokovanou životní energii na úrovních našich těl. 

REIKI LÉČENÍ MŮŽETE OBJEDNAT ZDE

Současně jako závaznou rezervaci vás požádám o platbu za  LÉČIVOU PODPORU REIKI ENERGIÍ PŘEDEM na účet Airbank 1032416048/3030. Děkuji.
REIKI podpora je možná ve dnech PONDĚLÍ, ÚTERÝ a PÁTEK, v čase 9:00-13:00h a 17:30 - 20:00h.
 

Termín REIKI PODPORY Vám povrdím mailem nebo nabídnu jiný a domluvíme se.

JAK TO PROBÍHÁ?

Probíhá to tak, že se spojíme kamerou (FB Messenger, WhatsApp apod.) a vy mi řeknete cca za 10 minut záměr vašeho léčení, tj. co chcete změnit, zlepšit. Např. nějaké onemocnění na fyzickém těle. Pak se rozloučíme, vy si sednete či lehnete, abyste měla klid a pohodlí a já Vám 30 minut posílám léčivou energii se záměrem na jakém se domluvíme.

PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ JE PRŮBĚH OBDOBNÝ. REIKI ENERGII NA VÁS PŮSOBÍM DOTEKEM RUKOU NEBO MENTALNÍM PŘENOSEM DLE DOMLUVY NA MÍSTĚ.

Pro léčení vašeho zvířecího miláčka na dálku se na postupu domluvíme individuálně. 

Vy podle své citlivosti cítíte brnění, energii, uvolnění. Můžete mít i vizi, vhled do nějaké situace, intuitivně vám začnou přicházet informace apod.

Pokud jde o závažnější zdravotní problémy je vhodné léčení opakovat do uvolnění, cca 1x týdně až 1x za 14 dní. Klidně i ob den dle závažnosti, časových a finančních možností.

Ovšem po léčení přichází i uvědomění co je nezbytné ZMĚNIT. Jakých návyků se vzdát, na co se zaměřit. S podporou REIKI jde vše snáz.

Do 10 dnů od léčení máte možnost se mnou mailem probrat vaše prožitky, posun či vhledy.

Chcete se naučit SEBELÉČENÍ S REIKI?