ZKUŠENOSTI KLIENTEK
V čem jim pomohly konzultace a energetické obrazy 

Všechny ohlasy jsou zveřejněny se souhlasem klientek a s ilustračními fotografiemi

Mladá slečna V.

Veřejně známá osobnost

"Moniku som kontaktovala ohľadom terapie po určitých búrlivých emocionálnych stavoch, ktoré som prežívala niekoľko dní - silnú úzkosť, paniku, bezmocnosť, spojené s ďalšími pocitmi. Cítila som sa k nej intuitívne vedená a že jej dôverujem, keďže ju trochu poznám, v minulosti som s ňou niekoľkokrát hovorila a vždy na mňa pôsobila milo a že ma neposudzuje.

Už pred terapiou som cítila zmenu vo svojom emocionálnom stave, bola som kľudnejšia a vnímala som súvislosti a samu seba s väčšou jasnosťou. Pomohol mi aj obrázok, ktorý mi poslala, ktorým som si nabíjala vodu. Pred terapiou a počas terapie som sa cítila pokojne, pokojnejšie ako obvykle keďže zvyknem neustále cítiť úzkosť, necítila som toľko úzkosti a všetko som vnímala jasnejšie - s pokojom a prehľadne. Bola som prekvapená aké spomienky/situácie sa mi podarilo počas terapie navnímať. Všetko dávalo zmysel. Po terapii som cítila väčšie sebaprijatie a vnútorný pokoj. Stále sa mám relatívne dobre od našej terapie (cca 40 dní), zhmotnila sa mi jedna dôležitá příležitost."

Paní I.

Asistentka, svobodná maminka 2 dětí

"Doporučuji všem blízkým i přátelům Tvé léčivé konzultace. I když jsem se během konzultace cítila "diplomaticky řečeno zvláštně" (bláznivě, pořád se mi chtělo smát), s odstupem pár týdnů mohu říct, že se mi velmi ulevilo.

Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila.

Vím, že ještě potřebuji konzultaci na zlepšení vztahu k matce, který je na bodu mrazu. Již jsem se rozhodla, že kvůli mě samotné má smysl ji podstoupit a odpustit. I když je to pro mě, zatím, těžko představitelé. Moc Ti děkuji."

Paní K.

Terapeutka

"Přišla jsem na sezení s potřebou řešit svou situaci, ve které jsem se neuměla rozhodnout. Navíc jsem nerozuměla tomu, co cítím. Už při terapii jsem vnímala "jakoby" rozplétání uzlů a uvědomění, co jsem za vším měla uschované.

Po konzultaci jsem cítila úlevu, porozumění sama sobě a chuť celou situaci řešit.
Velmi děkuji za skvělé provázení, Mony!"

Paní L.

Zástupkyně ředitele

"Potřebovala jsem vyřešit pracovní problém. Hlavně se vztekem, který ve mě vzbuzovala komunikace s chlapama, kteří nerespektovali domluvy. Na radu kamarádky jsem se domluvila s Monikou na konzultaci.

Během terapie jsem se cítila zvláštně asi hlavně proto, že jsem musela myslet na poklepávání bodů na ruce. Zajímavé bylo nahlédnutí do dětství a řešení minulosti, o které jsem si myslela, že se situací nesouvisí. A nakonec řešení dodržování pravidel, což bylo mé téma. Když jsme skončily s konzultací cítila jsem úlevu a měla jsem dobrý pocit, že už se nepříjemné situace v práci nebudou opakovat.

Po konzultaci jsem zjistila, že jsem přišla na možné řešení napjatých vztahů. Že by problém zmizel hned se mi nezdálo, spíš bych řekla, že postupně odezněl."

Paní P.

Začínající terapeutka

"Krásný den, moc Vám děkuji za krásný obrázek. Zarámuji si ho včetně poselství. Běží mi mráz po celém těle a víte co? To znamená, že jste se dotkla mojí duše. A to je výjimečné. :-) Moc si toho vážím, děkuji.

... 

Moničko, ještě jednou moc děkuji za energetický obrázek a poselství. ❤️ Je BOŽÍ ❤️... "

Paní Petra Torová

Podnikatelka, Voňavá alchymie 

"Milá Moniko, ráda bych Ti poděkovala za jemně léčivou energii Měsíčku, energetického obrázku, který jsem si u Tebe zakoupila. Pamatuji si přesně, jak si mě přitáhl a od té doby mě doprovází. Nejdříve jsme měla obrázek v kuchyni a nabíjela si s ním vodu, jak jsi mi doporučila. Teď ho mám ve své šatní skříni u kamenů a šperků, které nosím. Každý den ráno, když se oblékám tak na mě vykoukne a potěší mě. Pomáhá mi dodávat naději v této době změn, kterými nyní procházím ve svém pracovním životě. Moc děkuji a přeji hodně štěstí a úspěchů ve všem, co přinášíš světu! Petra" 

Paní J.

Podnikatelka

"Moničko, moc děkuji za Tvé příspěvky, vždy mě posílí. Zítra mám soud s bývalým a Ty mi dodáváš energii. Děkuji."

Paní DANUŠE ŠEBELOVÁ

"Moničko, děkuji moc za obrázky. Dodávají mi energii. Jsou moc krásné." Paní I.

Kosmetička

".. přiznám se, že procházím velice uspěchaným obdobím a nestíhám si užívat působení obrázku. Mám ho daný mezi andělíčky a občas se na něho dívám, má uklidňující účinky a působí na mě mile."

Paní J.  

Vysokoškolská učitelka

"Využila jsem služeb paní Moniky a to zejména sezení s využitím techniky emoční svobody.

Vážím si citlivého přístupu při provázení terapií. Kdo potřebuje jasně pochopit svůj problém a chce najít řešení tomu doporučuji.

Mě vyhovovalo propojení racionálního a duchovního světa."