ZKUŠENOSTI KLIENTEK

Co ženám přineslo naše setkání

Všechny ohlasy jsou zveřejněny se souhlasem klientek a s ilustračními fotografiemi

Mladá slečna V.

Veřejně známá osobnost

"Moniku som kontaktovala ohľadom terapie po určitých búrlivých emocionálnych stavoch, ktoré som prežívala niekoľko dní - silnú úzkosť, paniku, bezmocnosť, spojené s ďalšími pocitmi. Cítila som sa k nej intuitívne vedená a že jej dôverujem, keďže ju trochu poznám, v minulosti som s ňou niekoľkokrát hovorila a vždy na mňa pôsobila milo a že ma neposudzuje.

Už pred terapiou som cítila zmenu vo svojom emocionálnom stave, bola som kľudnejšia a vnímala som súvislosti a samu seba s väčšou jasnosťou. Pomohol mi aj obrázok, ktorý mi poslala, ktorým som si nabíjala vodu. Pred terapiou a počas terapie som sa cítila pokojne, pokojnejšie ako obvykle keďže zvyknem neustále cítiť úzkosť, necítila som toľko úzkosti a všetko som vnímala jasnejšie - s pokojom a prehľadne. Bola som prekvapená aké spomienky/situácie sa mi podarilo počas terapie navnímať. Všetko dávalo zmysel. Po terapii som cítila väčšie sebaprijatie a vnútorný pokoj. Stále sa mám relatívne dobre od našej terapie (cca 40 dní), zhmotnila sa mi jedna dôležitá příležitost."

Paní I.

Asistentka, svobodná maminka 2 dětí

"Doporučuji všem blízkým i přátelům Tvé léčivé konzultace. I když jsem se během konzultace cítila "diplomaticky řečeno zvláštně" (bláznivě, pořád se mi chtělo smát), s odstupem pár týdnů mohu říct, že se mi velmi ulevilo.

Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila.

Vím, že ještě potřebuji konzultaci na zlepšení vztahu k matce, který je na bodu mrazu. Již jsem se rozhodla, že kvůli mě samotné má smysl ji podstoupit a odpustit. I když je to pro mě, zatím, těžko představitelé. Moc Ti děkuji."

Paní E.

Lékařka

"Harmonizační obrázky Moniky Motyčkové jsem sledovala na FB už delší dobu a texty, které je doprovázely se mnou hodně rezonovaly. O konzultaci, jsem ovšem neuvažovala. Koncem roku 2018 jsem ale najednou intenzivně cítila,že se mám s Monikou setkat a jak jinak, než objednat se na konzultaci.
Nic jsem neočekávala, vlastně ani téma, které se ukázalo až na konzultaci, jsem neměla vymyšlené. Setkání s Monikou a celá konzultace probíhala v těch nejláskyplnějších a podporujících energiích.
Zlepšení u mě nastalo hlavně ve vztahu k mé mamince, přesto, že jsem tento vztah už mnohokrát řešila, čekal ještě na tuto léčivou konzultaci. Uvolnily se také pocity manipulace a dovolila jsem si také odpuštění rodičům."  

Paní L.

Zástupkyně ředitele

"Potřebovala jsem vyřešit pracovní problém. Hlavně se vztekem, který ve mě vzbuzovala komunikace s chlapama, kteří nerespektovali domluvy. Na radu kamarádky jsem se domluvila s Monikou na konzultaci.

Během terapie jsem se cítila zvláštně asi hlavně proto, že jsem musela myslet na poklepávání bodů na ruce. Zajímavé bylo nahlédnutí do dětství a řešení minulosti, o které jsem si myslela, že se situací nesouvisí. A nakonec řešení dodržování pravidel, což bylo mé téma. Když jsme skončily s konzultací cítila jsem úlevu a měla jsem dobrý pocit, že už se nepříjemné situace v práci nebudou opakovat.

Po konzultaci jsem zjistila, že jsem přišla na možné řešení napjatých vztahů. Že by problém zmizel hned se mi nezdálo, spíš bych řekla, že postupně odezněl."

Paní E.

Maminka na MD

"Jsem maminka na mateřské a po narození syna mi bylo hned jasné, že ho nechci vychovávat podle zažitých rodinných vzorců, které mě hodně ovlivňovaly. Chtěla jsem něco změnit a syna vychovávat jen podle mého nejlepšího vědomí, tak jak to cítím já. K paní Monice mě přivedly vyšší síly. Harmonizaci vedla na základě ověřených metod a postupně jsme doplňovaly anebo vylaďovaly důležité chybějící kousky puzzlí z raného dětství.

První týdny po harmonizaci jsem se cítila zmatená, připadala jsem si, že jsem doposud vše dělala špatně. Ale opak byl pravdou, časem se vše krásně vyjasnilo a ulevilo se mi a já už vím, že vše co jsem si zažila, bylo správné a podstatné. Už si také nepřipadám na vše sama a umím si říct o pomoc, když to zrovna cítím.

Moc si vážím profesionálního a milého přístupu Moniky při každé harmonizaci, které po celé období byly doplněny o obrázky, které mě nabíjely pozitivní energií." 

Paní K.

Terapeutka

"Přišla jsem na sezení s potřebou řešit svou situaci, ve které jsem se neuměla rozhodnout. Navíc jsem nerozuměla tomu, co cítím. Už při terapii jsem vnímala "jakoby" rozplétání uzlů a uvědomění, co jsem za vším měla uschované.

Po konzultaci jsem cítila úlevu, porozumění sama sobě a chuť celou situaci řešit.
Velmi děkuji za skvělé provázení, Mony!"

Paní J.

Podnikatelka

"Moničko, moc děkuji za Tvé příspěvky, vždy mě posílí. Zítra mám soud s bývalým a Ty mi dodáváš energii. Děkuji."

Paní DANUŠE ŠEBELOVÁ

"Moničko, děkuji moc za obrázky. Dodávají mi energii. Jsou moc krásné." Paní J.

Vysokoškolská učitelka

"Využila jsem služeb paní Moniky a to zejména sezení s využitím techniky emoční svobody.

Vážím si citlivého přístupu při provázení terapií. Kdo potřebuje jasně pochopit svůj problém a chce najít řešení tomu doporučuji.

Mě vyhovovalo propojení racionálního a duchovního světa." 

Paní I.

Kosmetička

".. přiznám se, že procházím velice uspěchaným obdobím a nestíhám si užívat působení obrázku. Mám ho daný mezi andělíčky a občas se na něho dívám, má uklidňující účinky a působí na mě mile."

Paní Petra Torová

Podnikatelka, Voňavá alchymie

"Milá Moniko, ráda bych Ti poděkovala za jemně léčivou energii Měsíčku, energetického obrázku, který jsem si u Tebe zakoupila. Pamatuji si přesně, jak si mě přitáhl a od té doby mě doprovází. Nejdříve jsme měla obrázek v kuchyni a nabíjela si s ním vodu, jak jsi mi doporučila. Teď ho mám ve své šatní skříni u kamenů a šperků, které nosím. Každý den ráno, když se oblékám tak na mě vykoukne a potěší mě. Pomáhá mi dodávat naději v této době změn, kterými nyní procházím ve svém pracovním životě. Moc děkuji a přeji hodně štěstí a úspěchů ve všem, co přinášíš světu! Petra" 

Paní P.

Začínající terapeutka

"Krásný den, moc Vám děkuji za krásný obrázek. Zarámuji si ho včetně poselství. Běží mi mráz po celém těle a víte co? To znamená, že jste se dotkla mojí duše. A to je výjimečné. :-) Moc si toho vážím, děkuji.

...

Moničko, ještě jednou moc děkuji za energetický obrázek a poselství. ❤️ Je BOŽÍ ❤️... "