Reference
Zkušenosti klientů

Mladá slečna V.

Veřejně známá osobnost
Fotografie je ilustrační

"Moniku som kontaktovala ohľadom terapie po určitých búrlivých emocionálnych stavoch, ktoré som prežívala niekoľko dní - silnú úzkosť, paniku, bezmocnosť, spojené s ďalšími pocitmi. Cítila som sa k nej intuitívne vedená a že jej dôverujem, keďže ju trochu poznám, v minulosti som s ňou niekoľkokrát hovorila a vždy na mňa pôsobila milo a že ma neposudzuje.

Už pred terapiou som cítila zmenu vo svojom emocionálnom stave, bola som kľudnejšia a vnímala som súvislosti a samu seba s väčšou jasnosťou. Pomohol mi aj obrázok, ktorý mi poslala, ktorým som si nabíjala vodu. Pred terapiou a počas terapie som sa cítila pokojne, pokojnejšie ako obvykle keďže zvyknem neustále cítiť úzkosť, necítila som toľko úzkosti a všetko som vnímala jasnejšie - s pokojom a prehľadne. Bola som prekvapená aké spomienky/situácie sa mi podarilo počas terapie navnímať. Všetko dávalo zmysel. Po terapii som cítila väčšie sebaprijatie a vnútorný pokoj. Stále sa mám relatívne dobre od našej terapie (cca 40 dní), zhmotnila sa mi jedna dôležitá příležitost."

Paní I.

Asistentka, svobodná maminka 2 dětí

Fotografie je ilustrační

"Doporučuji všem blízkým i přátelům Tvé léčivé konzultace. I když jsem se během konzultace cítila "diplomaticky řečeno zvláštně" (bláznivě, pořád se mi chtělo smát), s odstupem pár týdnů mohu říct, že se mi velmi ulevilo.

Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila.

Vím, že ještě potřebuji konzultaci na zlepšení vztahu k matce, který je na bodu mrazu. Již jsem se rozhodla, že kvůli mě samotné má smysl ji podstoupit a odpustit. I když je to pro mě, zatím, těžko představitelé.

Moc Ti děkuji."

Mladá paní P.

Začínající terapeutka

Fotografie je ilustrační

"Krásný den, moc Vám děkuji za krásný obrázek. Zarámuji si ho včetně poselství. Běží mi mráz po celém těle a víte co? To znamená, že jste se dotkla mojí duše. A to je výjimečné. :-) Moc si toho vážím, děkuji.
...
Moničko, ještě jednou moc děkuji za energetický obrázek a poselství. ❤️ Je BOŽÍ ❤️... "


Paní L.

Zástupkyně ředitele

Fotografie je ilustrační

"Potřebovala jsem vyřešit pracovní problém. Hlavně se vztekem, který ve mě vzbuzovala komunikace s chlapama, kteří nerespektovali domluvy. Na radu kamarádky jsem se domluvila s Monikou na konzultaci.

Během terapie jsem se cítila zvláštně asi hlavně proto, že jsem musela myslet na poklepávání bodů na ruce. Zajímavé bylo nahlédnutí do dětství a řešení minulosti, o které jsem si myslela, že se situací nesouvisí. A nakonec řešení dodržování pravidel, což bylo mé téma. Když jsme skončily s konzultací cítila jsem úlevu a měla jsem dobrý pocit, že už se nepříjemné situace v práci nebudou opakovat.

Po konzultaci jsem zjistila, že jsem přišla na možné řešení napjatých vztahů. Že by problém zmizel hned se mi nezdálo, spíš bych řekla, že postupně odezněl."

Paní Danuše

Fotografie je ilustrační

"Moničko, děkuji moc za obrázky. Dodávají mi energii. Jsou moc krásné."

Paní I.

Kosmetička

Fotografie je ilustrační 

".. přiznám se, že procházím velice uspěchaným obdobím a nestíhám si užívat působení obrázku. Mám ho daný mezi andělíčky a občas se na něho dívám, má uklidňující účinky a působí na mě mile."Paní J.

Podnikatelka

Fotografie je ilustrační 

Moničko, moc děkuji za Tvé příspěvky, vždy mě posílí. Zítra mám soud s bývalým a Ty mi dodáváš energii. Děkuji. 

Paní E.

Lékařka

Fotografie je ilustrační Paní J.

Vysokoškolská učitelka

Fotografie je ilustrační

"Možnost potkat Moniku Motyčkovou v mém životě je pro mě pozitivní událostí, která má vliv na můj osobní rozvoj. První z jejich nabízených služeb, kterou jsem využila, je obrázek s poselstvím. Pro obrázek jsem zvolila konkrétní téma ze svého osobního života, na které mi byl naprogramován. Poselství i obrázek odráží pravdivý obraz, který mám pro tuto oblast ukrytý uvnitř své duše a nikomu jsem jej nesdělovala. Po prvním přečtení poselství a nahlédnutí na obrázek jsem byla zmatená nad pravdivostí, která se mi představila v celé své nahotě. Dnes obrázek miluji a věřím v jeho poselství. Po přijetí informací ze psaného poselství zvažuji jak pracovat s radou, která je v poselství napsána a věřím, že je to ta správná cesta."

Paní P.

Masérka

Fotografie je ilustrační

"Chci Ti Moniko Sinael velmi poděkovat za krásné harmonizační obrázky kapiček. Jsou krásné a plné pozitivní energie. Děkuji. Obrázků mám několik a střídám je. Nabíjím si na nich vodu a tu pak popíjím."

Paní


Fotografie je ilustrační

Paní


Fotografie je ilustrační