LÉČENÍ A OSOBNÍ KONZULTACE
VŠE LZE VYŘEŠIT

OcitlI jste se ve slepé uličce, je toho na vás moc nebo prostě potřebujete sdílet svou těžkou situaci a nebo pomoci při důležitém rozhodnutí? Cítíte, že přešlapujete na místě a něco Vás brzdí před krokem vpřed? Dostáváte se do stále stejných situací a nevíte proč? Ve všech těchto oblastech Vašeho života, Vám citlivě a účinně, mohu podat pomocnou ruku a nabídnout podporu.

KAŽDÝ PROBLÉM CHÁPU JAKO PŘÍLEŽITOST KE ZMĚNĚ K LEPŠÍMU.

Pokud děláme věci stále stejným způsobem, není možné dosáhnout jiného výsledku. SPOLEČNĚ TO MŮŽEME ZMĚNIT. Vašim rozhodnutím změnit nevyhovující situaci máte již 50% úspěchu zaručeno. Já sama jsem toho "zářným příkladem".

Při léčení či osobní konzultaci s Vámi používám, dle konkrétní situace a Vašich potřeb, pokročilé techniky emoční svobody (EFT) a neurolingvistického programování (NLP) Adv. (Advanced), dále techniky vizualizace, regresní terapii, energii květin, elfů a víl, léčení vodou a barvami a tvůrčí metody řešení.

Vycházím také ze svých dlouholetých praktických zkušeností vysokoškolské učitelky se zaměřením na oblast analýz a rozhodování a zastávané pozice vedoucí katedry managementu.

Využít pro pozitivní změny ve Vašem životě můžete následující možnosti:

* Léčení vztahů energií víl 
* Osobní konzultace k pracovním situacím s pomocí energie elfů
* Osobní konzultace k rozhodování na životních křižovatkách s pomocí energie mořských víl
* Léčení s energií květin
* Léčení s anděly

* Osobní konzultace k Vaší specifické situaci

Zvolte si tu možnost, která Vás jakýmkoliv způsobem oslovila a cítíte, že je to to pravé pro Vás.


Ke všem typům léčení či osobním konzultacím je možné využít i výklad karet pro nazření do možného vývoje situace.  Jak se můžeme setkat? Vzdálenost do Nýrova nebo Brna z Vašeho bydliště nerozhoduje, máte na výběr:

1. OSOBNÍ NÁVŠTĚVA v Nýrově (mezi Kunštátem a Letovicemi) - Nýrov 58, 679 72 Kunštát na Moravě, okres Blansko NEBO v Brně (za příplatek 10% z ceny) - místo bude upřesněno, pravděpodobně Centrum Serafín (dle dostupných kapacit), Zámečnická 3, Brno-město - objednáte se telefonicky (ne SMS prosím) nebo e - mailem, platba za konzultaci je v hotovosti na místě;

K léčení či konzultaci je možné využít výklad karet. Přibližně 25 minut za 322,- Kč. samostatně výklad karet neposkytuji.

2. KONZULTACE PŘES Skype NEBO po telefonu - objednáte se telefonicky (ne SMS prosím) nebo e - mailem, platba za konzultaci je bankovním převodem na učet, dle instrukcí na faktuře, kterou obdržíte před konzultací.

Cena léčení či osobní konzultace

  • 75 minut = 1290,- Kč
  • 40 minut 799,- Kč - tato možnost je pouze pro každou 3. a další konzultaci. Pro 1. a 2. konzultaci je tento čas nedostačující.
  • 11 minut 220,- Kč - POUZE jednorázová SOS podpora.
  • Zvýhodněný balíček 5 osobních konzultací nebo léčení vždy na 75 minut je za 5200,- Kč.

Výklad karet

K léčení či konzultaci je možné využít výklad karet. Přibližně 25 minut za 322,- Kč. samostatně výklad karet neposkytuji.

Maminkám samoživitelkám v náročné situaci poskytuji cenové zvýhodnění dle domluvy. Vše je řešitelné.

Také pro stálé zákazníky mám připraveny velmi zajímavé bonusy.