INTUITIVNÍ KONZULTACE

VŠE MÁ ŘEŠENÍ. SPOLEČNĚ HO NALEZNEME.

Jsou situace kdy jsme na životní křižovatce, cítíme, že je potřebná změna pro zlepšení našeho života a chybí nám potřebný nadhled a odstup od prožívaných emocí. 


Pokud cítíte, že potřebujete probrat Vaši situaci s někým kdo se umí vcítit do toho jak Vám je a umí používat jasnovědění a kdo ví jaké to je když se nedaří ve vztahu, s miminkem či ho práce nenaplňuje, jsem ta pravá pro vás. Za posledních 9 let jsem změnila vše. Na můj životní příběh můžete nahlédnout ZDE.

Můžeme spolu probrat tato témata

 • partnerský vztah a proč to nefunguje;
 • vztah s dětmi a proč už pro ně nejsem důležitá;
 • vztah s rodiči - proč mě pořád zraňuje a rodiče ani neberou mé názory;
 • vztahy s přáteli - proč už to není jak dřív či proč mě neberou takovou jaká jsem;
 • Vaše pocity, že nejste dost dobrá, chytrá, šikovná, pracovitá, hezká...
 • Vaši práci, která Vás nebaví či se tam necítíte dobře;
 • Vaše emocionální pocity vzteku, agrese, lítosti či smutku;
 • pocity osamění; neúspěchu; chybějící radosti;
 • cokoliv co Vás tíží a zraňuje a nevíte jak dál.

Konzultace má formu rozhovoru a už při našem "povídání" dochází k aktivaci Vašeho potenciálu pro změnu. Utřídíte si Vaše myšlenky, získáte zpětnou vazbu od nezaujaté osoby, která není emočně zatížena Vaší situací. Neřeknu Vám co máte dělat ani Vám nebudu věštit co se stane. Jemně Vás budu směřovat, abyste nalézaly svá vlastní řešení. 

Co říkají ženy o mých konzultacích?

Všechny reference jsou zveřejněny se souhlasem klientek a na jejich přání anonymně

Paní G., učitelka a babička 

"... Cítim sa oveľa lepšie. Dnes mi po troch mesiacoch vôbec nepískalo v ušiach a nehučalo v hlave. Nádherný pocit. Učím sa neutekať od pocitu prázdna ani smútku, keď to príde. Byť v tichu je veľmi liečivé.

Veľmi pekne ďakujem za energetické obrázky a konzultáciu. Rozpustila sa vo mne stará bolesť, z ktorou som si veľmi dlho nevedela poradiť...".

Paní T., fyzioterapeutka

"...Jen vám chci ještě jednou poděkovat za harmonizační konzultaci a napsat, že dnes mě asi po půl roce nebolí záda. Díky. 

Také se pročistily vztahy s mámou, vnímám větší vstřícnost z její strany a méně výčitek a spol. 

No a otevřely se důležité otázky mého budoucího směřování. Daří se je pomalu zvědomovat, komunikovat a posouvat. Za mě- udála se výrazná změna. Děkuji mnohokrát za vaši péči a možnosti, které se nabízejí."

Paní E., lékařka

"Harmonizační obrázky Moniky Motyčkové jsem sledovala na FB už delší dobu a texty, které je doprovázely se mnou hodně rezonovaly. O konzultaci, jsem ovšem neuvažovala. Koncem roku 2018 jsem ale najednou intenzivně cítila,že se mám s Monikou setkat a jak jinak, než objednat se na konzultaci.
Nic jsem neočekávala, vlastně ani téma, které se ukázalo až na konzultaci, jsem neměla vymyšlené. Setkání s Monikou a celá konzultace probíhala v těch nejláskyplnějších a podporujících energiích.
Zlepšení u mě nastalo hlavně ve vztahu k mé mamince, přesto, že jsem tento vztah už mnohokrát řešila, čekal ještě na tuto léčivou konzultaci. Uvolnily se také pocity manipulace a dovolila jsem si také odpuštění rodičům."  

Slečna M., terapeutka

" Ďakujem. Teraz sa mám  dobre, tvorivo.


Tiež som dostala prvý raz menštruáciu odkedy sme mali spolu terapiu a ani som o nej nevedela, že som ju dostala - bola úplne bez kŕčov ktoré mávam vždy (čo som spomínala a cítila som ich počas terapie a súviselo to s hnevom na ženy v rodine), tak to je úžasné že? To sa mi nestalo už roky. 

Ešte som chcela spomenúť, že nemám toľko také tie pocity hanby ako predtým, čo je super :D ..." 

Slečna G., VŠ studentka

"... naše harmonizační konzultace přinesla a stále přináší zajímavé a očistné procesy, takže ještě jednou moc děkuji za vše! 

A hlavně můj vztah s tatínkem se velmi posunul, krása..." 

Slečna Z., VŠ studentka

"...po harmonizaci se začaly dít velké změny. A hlavně se školou se toho opravdu hodně vyřešilo a uvolnilo a už mám za sebou úspěšně všechny zkoušky.   

Bylo to pro mě velmi transformační a důležité - setkat se s Vámi na konzultaci.  Ještě jednou mockrát děkuji."

Mladá slečna V.,  známá osobnost

"Moniku som kontaktovala ohľadom terapie po určitých búrlivých emocionálnych stavoch, ktoré som prežívala niekoľko dní - silnú úzkosť, paniku, bezmocnosť, spojené s ďalšími pocitmi. Cítila som sa k nej intuitívne vedená a že jej dôverujem, keďže ju trochu poznám, v minulosti som s ňou niekoľkokrát hovorila a vždy na mňa pôsobila milo a že ma neposudzuje.

Už pred terapiou som cítila zmenu vo svojom emocionálnom stave, bola som kľudnejšia a vnímala som súvislosti a samu seba s väčšou jasnosťou. Pomohol mi aj obrázok, ktorý mi poslala, ktorým som si nabíjala vodu. Pred terapiou a počas terapie som sa cítila pokojne, pokojnejšie ako obvykle keďže zvyknem neustále cítiť úzkosť, necítila som toľko úzkosti a všetko som vnímala jasnejšie - s pokojom a prehľadne. Bola som prekvapená aké spomienky/situácie sa mi podarilo počas terapie navnímať. Všetko dávalo zmysel. Po terapii som cítila väčšie sebaprijatie a vnútorný pokoj. Stále sa mám relatívne dobre od našej terapie (cca 40 dní), zhmotnila sa mi jedna dôležitá příležitost."

Paní L., zástupkyně ředitele

"Potřebovala jsem vyřešit pracovní problém. Hlavně se vztekem, který ve mě vzbuzovala komunikace s chlapama, kteří nerespektovali domluvy. Na radu kamarádky jsem se domluvila s Monikou na konzultaci.

Během terapie jsem se cítila zvláštně asi hlavně proto, že jsem musela myslet na poklepávání bodů na ruce. Zajímavé bylo nahlédnutí do dětství a řešení minulosti, o které jsem si myslela, že se situací nesouvisí. A nakonec řešení dodržování pravidel, což bylo mé téma. Když jsme skončily s konzultací cítila jsem úlevu a měla jsem dobrý pocit, že už se nepříjemné situace v práci nebudou opakovat.

Po konzultaci jsem zjistila, že jsem přišla na možné řešení napjatých vztahů. Že by problém zmizel hned se mi nezdálo, spíš bych řekla, že postupně odezněl."

Paní K., maminka 2 dětí, terapeutka

"Přišla jsem na sezení s potřebou řešit svou situaci, ve které jsem se neuměla rozhodnout. Navíc jsem nerozuměla tomu, co cítím. Už při terapii jsem vnímala "jakoby" rozplétání uzlů a uvědomění, co jsem za vším měla uschované.

Po konzultaci jsem cítila úlevu, porozumění sama sobě a chuť celou situaci řešit.
Velmi děkuji za skvělé provázení, Mony!"

Paní I., svobodná maminka 2 dětí

" Doporučuji všem blízkým i přátelům Tvé léčivé konzultace. I když jsem se během konzultace cítila "diplomaticky řečeno zvláštně" (bláznivě, pořád se mi chtělo smát), s odstupem pár týdnů mohu říct, že se mi velmi ulevilo.

Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila.

Vím, že ještě potřebuji konzultaci na zlepšení vztahu k matce, který je na bodu mrazu. Již jsem se rozhodla, že kvůli mě samotné má smysl ji podstoupit a odpustit. I když je to pro mě, zatím, těžko představitelé. Moc Ti děkuji."

Paní E., maminka na MD

"Jsem maminka na mateřské a po narození syna mi bylo hned jasné, že ho nechci vychovávat podle zažitých rodinných vzorců, které mě hodně ovlivňovaly. Chtěla jsem něco změnit a syna vychovávat jen podle mého nejlepšího vědomí, tak jak to cítím já. K paní Monice mě přivedly vyšší síly. Harmonizaci vedla na základě ověřených metod a postupně jsme doplňovaly anebo vylaďovaly důležité chybějící kousky puzzlí z raného dětství.

První týdny po harmonizaci jsem se cítila zmatená, připadala jsem si, že jsem doposud vše dělala špatně. Ale opak byl pravdou, časem se vše krásně vyjasnilo a ulevilo se mi a já už vím, že vše co jsem si zažila, bylo správné a podstatné. Už si také nepřipadám na vše sama a umím si říct o pomoc, když to zrovna cítím.

Moc si vážím profesionálního a milého přístupu Moniky při každé harmonizaci, které po celé období byly doplněny o obrázky, které mě nabíjely pozitivní energií." 

Paní J., vysokoškolská učitelka

"Využila jsem služeb paní Moniky a to zejména sezení s využitím techniky emoční svobody.

Vážím si citlivého přístupu při provázení terapií.

Kdo potřebuje jasně pochopit svůj problém a chce najít řešení tomu doporučuji.

Mě vyhovovalo propojení racionálního a duchovního světa." 

CHCETE NASTARTOVAT ZLEPŠENÍ?

REZERVUJTE SI SVOU INTUITIVNÍ KONZULTACI VČAS.

Rezervaci vám potvrdím e-mailem.

Konzultace je možná především ve dnech ÚTERÝ a ČTVRTEK, v čase 10:00-18:00h . Individuálně lze domluvit i jiný termín.
Těším se na vás při našem povídání, které vám otevře dveře nových možností. 

Platba za konzultaci je PŘEDEM bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank. DĚKUJI.

UPOZORNĚNÍ NA STORNO POPLATKY!

V případě zrušení konzultace nebo účasti na semináři v době kratší než 48 hodin před konáním setkání UPLATŇUJI STORNO POPLATEK VE VÝŠI 100%.

Po předchozí domluvě je možné za sebe vyslat "náhradníka."

V případě zrušení již zaplacené objednávky a dohodnutém termínu konzultace v době do 48 hodin od konzultace účtuji organizační poplatek ve výši 10% z ceny.   

Jak se můžeme setkat?

*  KONZULTACE ONLINE JAKO VIDEOHOVOR PŘES Facebook Messenger NEBO Jitsi, NEBO po telefonu. 

 Platba za konzultaci on-line je PŘEDEM bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank.  Zahraniční platby: IBAN CZ7330300000001032416048, SWIFT (BIC) - AIRACZPP. Jméno majitele účtu Ing. Monika Motyčková, Nýrov 58, 679 72 Nýrov (okres Blansko). Fakturu vystavuji na vyžádání. Účet je podnikatelský a propojený s účetnictvím. Děkuji.

CENA ON LINE KONZULTACE JE ZA 60 minut = 1777,- Kč

JE MOŽNÉ SI DOMLUVIT I SOS KONZULTACI NA 30 minut za 1111,- Kč.

* OSOBNÍ NÁVŠTĚVA v Nýrově (mezi Kunštátem a Letovicemi) - Nýrov 58, 679 72 Kunštát na Moravě, okres Blansko. UPOZORNĚNÍ, K OSOBNÍ KONZULTACI JE ÚČTOVÁNA PŘIRÁŽKA. 

Platba za osobní konzultaci  je také PŘEDEM bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank. Zahraniční platby: IBAN CZ7330300000001032416048, SWIFT (BIC) - AIRACZPP. Jméno majitele účtu Ing. Monika Motyčková, Nýrov 58, 679 72 Nýrov (okres Blansko). Fakturu vystavuji na vyžádání. Účet je podnikatelský a propojený s účetnictvím. Děkuji.

CENA OSOBNÍ KONZULTACE JE ZA 60 minut = 1888,- Kč

Jak intuitivní konzultace probíhá?

 1.  Stručně mi popište vaše téma a pak se o něm budeme bavit. 
 2. Já vám budu pokládat otázky, které Vás povedou k náhledu na Vaši situaci z jiných úhlů pohledu. 
 3. Pokud to ucítím jako vhodné a Vám to bude příjemné, můžeme při rozhovoru použít také tvůrčí metody řešení, práci s barvami, meditaci, techniky emoční svobody. Každý rozhovor je jedinečný a tak se může dít cokoliv co pro Vás bude mít hluboký smysl.  
 4. Po intuitivní konzultaci cítíte uvolnění a klid.
 5. Přibližně 30 dní trvá, než se plně usadí ve Vašem energetickém sytému získané informace.
 6. Celé tři týdny po rozhovoru máte možnost se mnou písemně probrat vše co potřebujete či co se aktuálně děje. Dotazy zasílejte na mail: monikaharmonie@gmail.com.
 7. Přesně za 21 dní mi můžete napsat (na můj mail či FP Messenger) a společně zhodnotíme jak se cítíte a co dál. 

Jak dlouho konzultace trvá a jaká je cena?

 • ON LINE KONZULTACE 60 minut = 1777,- Kč
 • OSOBNÍ KONZULTACE 60 minut = 1888,- Kč
 • Zvýhodněný balíček 3 INTUITIVNÍCH konzultací vždy na 60 minut 1x za měsíc (nebo po domluvě) je za 4222,- Kč. Balíček obsahuje i dárek - 1x meditaci dle vlastního výběru zaslanou ve formátu MP3 ke stažení na vaši mailovou adresu.
 • Maminkám samoživitelkám v náročné situaci poskytuji cenové zvýhodnění dle domluvy. Vše je řešitelné.

Co vše je v ceně za konzultaci zahrnuto? 

V ceně 60 minutové konzultace je zahrnuto:

 • intuitivní  konzultace zaměřená na nalezení možných řešení, které jsou pro Vaši situaci vhodné. 
 • možnost 21 dní po konzultaci se mnou cokoliv písemně (mailem) probrat, zeptat se či se poradit.
 • po 21 dnech písemně společně vyhodnotíme vaše zlepšení a poradíme se, co dál. Mail zašlete vy.

Chcete zlepšit svou situaci?