MONIKA...

* PRŮVODKYNĚ ŽEN *

Monika Motyčková - Můžete se cítit lépe a začít žít a ne přežívat.
Monika Motyčková - Můžete se cítit lépe a začít žít a ne přežívat.

Objevila jsem v sobě dar vhledů a harmonizace nerovnováhy a přitom stojím nohama pevně na zemi.

Miluji vnitřní klid a je pro mě velmi důležité porozumění sobě i všemu kolem mě. Harmonie je slovo, které vyjadřuje vše co jsem našla cestou k sobě, co miluji a co mě provází.

Podporuji ženy pomocí intuitivních konzultací, meditací

harmonizačních pobytů, prožitkových seminářů či REIKI, aby se přestaly točit v kruhu zranění, bolesti a nevyhovujících situací a začaly žít radostný a naplněný život.

MŮJ PŘÍBĚH

Každou buňkou svého těla vím a cítím, že jsem šťastná a spokojená a můj život má pro mě samotnou hluboký smysl. Jsem sama sebou, svobodně vyjadřuji své pocity, emoce a názory. Jsem ráda sama i mezi lidmi. Mám urovnané vztahy sama k sobě. Tak můžu žít naplněný a spokojený vztah s manželem, dcerou, rodiči a přáteli.

Dělám to co mě baví a naplňuje, provázím ženy do jejich nitra, aby mohly nahlédnout na svou podstatu a osvobodit se od toho co už jim neslouží a co je zraňuje. Vedu ženské kruhy, nabízím podporu a nasměrování při konzultacích, míchám bachovy květové esence, tvořím meditace a provázím i na prožitkových seminářích.

Ovšem není to tak dlouho, konkrétně v roce 2010, mi vše připadalo jako v mlze.  Právě jsem získala docentský titul a necítila jsem nic, jen obrovskou únavu a touhu pořád spát. Po 13 letech jsme se také rozcházeli s přítelem. Navíc jsem se začala duchovně probouzet.  

Začaly mě provázet strachy a panické ataky. Strachy jsem vytěsňovala a nebo s nimi do vyčerpání bojovala. 

A pak jsem si jednoho dne sedla v kuchyni a sepsala si svoje možnosti.  Zásadním krokem bylo začít komunikovat se svými strachy. Postupem času jsem přišla na to, že mé strachy jsou zraněné části mně samé. Naučila jsem se se svými strachy pracovat a udělala si z nich přátele, kteří se začaly časem uzdravovat. 

Zúčastnila jsem se certifikovaného školení na techniky emoční svobody (EFT) a neurolingvistického programování (NLP).  Četla jsem v moudrých knihách, chodila se inspirovat na semináře, až jsem zjistila, že největší moudrost se skrývá v přírodě a ve mě samotné. A tak už vím, že vše jednoduché a přirozené je to nejlepší.

Vím jaké to je, cítit se nemilovaná, zaseklá na místě, bojovat a bránit se celé škále strachů či pracovat na 120%. Vím jaké to je toužit po miminku či odejít z dobře placeného a prestižního místa vedoucí katedry, do nejistoty.

VY SE MŮŽETE PRÁVĚ TEĎ ROZHODNOUT ZMĚNIT TO, CO VÁM NEVYHOVUJE, BOLÍ VÁS ČI ZRAŇUJE. JE TO NA VÁS. PODPORA JE K DISPOZICI.

Můžete využít  intuitivní konzultaci či konzultaci k bachovým květům osobní i online, kdy zjistíme důvody toho, proč vám život nefunguje jak byste sama chtěla. Můžete se nechat energetický podpořit REIKI nebo si vyzkoušet některou z mých meditací.  Případně se zúčastnit prožitkového semináře pro načerpání inspirace, intenzivní práci na sobě a prožitek sounáležitosti.

ZLEPŠIT JE MOŽNÉ VŠE. ROZHODNUTÍ TO UDĚLAT, JE PRÁVĚ TEĎ, NA TOBĚ.

Chcete mě kontaktovat?

JAK VÁS MOHU PODPOŘIT?

Přejete si zlepšit své vztahy a prožitky?