VÝKLAD KARET

Zdroj inspirace, nadhledu a pochopení 

Všechny odpovědi máme ukryté v sobě, ve svém nitru. Jsou ovšem situace, kdy jsme emocionálně zatížení strachem, smutkem, zlostí či závistí a chybí nám patřičný nadhled. A v těchto situacích má smysl se poradit. Můžeme se poradit s přáteli, kteří mnohdy do svých doporučení vnáší své zkušenosti, poznatky či strachy a zranění. Nebo se můžeme zeptat karet.

Já vám nabízím  jako jednu z možností, jak získat patřičný nadhled nad danou situací a nechat se inspirovat k možnému řešení, zeptat se karet. Karty miluji a k podpoře a náhledu na nějakou situaci jsou námi ženami využívány již věky věků.

Sama karty využívám denně. Tahám si karty na energii dne, radím se s nimi když mi chybí nadhled. Využívám je na setkáních ženských kruhů k lepšímu nacítění a pochopení situace. Na prožitkových seminářích jsou karty citlivými podpůrnými průvodci. Vykládám karty kamarádkám a přátelům téměř každodenně. Tak jsem se před nějakou dobou rozhodla obnovit svou staronovou službu výklad karet.

MÉ SPOJENÍ S KARTAMI A JASNOCÍTĚNÍ A JASNOVĚDĚNÍ MŮŽETE VYUŽÍT I VY.

Jak se u mě můžete poradit s kartami?

Pracuji s TAROTOVÝMI KARTAMI typu Waite-Smith, které doplňuji inspiračními kartami.  Můžete využít některou z následujících nabídek mého výkladu.

Výklad písemně na 1 téma

Náhled na 1 Vámi zvolené  téma, jako zdraví, vztahy, práce apod. Odpověď Vám zašlu mailem nebo přes FB Messenger a zahrnuje fotografii 9 karet + 4-5 odstavců textu.

Cena = 555,- Kč


Celkový výklad písemně

Komplexní náhled na 3 Vámi zvolená témata. Odpověď Vám zašlu mailem nebo přes FB Messenger a zahrnuje fotografii 9 karet + 4-5 odstavců textu ke každému tématu.

Cena = 1555,- Kč

Výklad na 1 téma on-line

Spojíme se přes Jitsi či FB Messenger. Zahrnuje  výklad na 1 Vámi zvolené téma či problém - 9 karet + případné další doplňující. Můžete dávat i doplňující otázky.

Cena je za 35 minut = 777,- Kč.

Každých dalších 15 minut + 222,- Kč.

.

Objednání výkladu karet

Platba za VÝKLAD KARET u všech možností je PŘEDEM bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank. DĚKUJI.

Vaše otázky uveďte do zprávy. 

Na Vaši objednávku Vám odpovím  mailem z adresy: monikaharmonie@gmail.com i při domluvě celkového výkladu osobního nebo on-line. 

Děkuji a těším se na energetické propojení.