VÝKLAD KARET

Zdroj inspirace, nadhledu a pochopení 

Všechny odpovědi máme ukryté v sobě, ve svém nitru. Jsou ovšem situace, kdy jsme emocionálně zatížení strachem, smutkem, zlostí či závistí a chybí nám patřičný nadhled. A v těchto situacích má smysl se poradit. Můžeme se poradit s přáteli, kteří mnohdy do svých doporučení vnáší své zkušenosti, poznatky či strachy a zranění. Nebo se můžeme zeptat karet.

Já vám nabízím  jako jednu z možností, jak získat patřičný nadhled nad danou situací a nechat se inspirovat k možnému řešení, zeptat se karet. Karty miluji a k podpoře a náhledu na nějakou situaci jsou námi ženami využívány již věky věků.

Sama karty využívám denně. Tahám si karty na energii dne, radím se s nimi když mi chybí nadhled. Využívám je na setkáních ženských kruhů k lepšímu nacítění a pochopení situace. Na prožitkových seminářích jsou karty citlivými podpůrnými průvodci. Vykládám karty kamarádkám a přátelům téměř každodenně. Tak jsem se před nějakou dobou rozhodla obnovit svou staronovou službu výklad karet.

MÉ SPOJENÍ S KARTAMI A JASNOCÍTĚNÍ A JASNOVĚDĚNÍ MŮŽETE VYUŽÍT I VY.

Jak se u mě můžete poradit s kartami?

Pracuji s TAROTOVÝMI KARTAMI typu Waite-Smith, které doplňuji inspiračními kartami.  Můžete využít některou z následujících nabídek mého výkladu.

Výklad písemně na 1 téma

Náhled na 1 Vámi zvolené  téma, jako vztahy, práce apod. Odpověď Vám zašlu mailem nebo přes FB Messenger a zahrnuje fotografii cca 9 karet + 4-5 odstavců textu.

Od vás potřebuji vaše jméno a příjmení a datum narození, totéž případně i od osob na které se ptáte ve vztahu k vám. 
Konkrétnější odpověď dostanete, pokud položíte 1-2 konkrétní dotazy na to co vás v tématu zajímá.

Cena = 888,- Kč


Celkový výklad písemně

Komplexní náhled na 3 Vámi zvolená témata. Odpověď Vám zašlu mailem nebo přes FB Messenger a zahrnuje fotografii cca 9 karet (zpravidla více) + 4-5 odstavců textu ke každému tématu.

Od vás potřebuji vaše jméno a příjmení a datum narození, totéž případně i od osob na které se ptáte ve vztahu k vám. Konkrétnější odpověď dostanete, pokud položíte 1-2 konkrétní dotazy na to co vás v každém tématu zajímá.

Cena = 1888,- Kč

Výklad na 1 téma on-line

Spojíme se přes Jitsi či FB Messenger. Zahrnuje  výklad na 1 Vámi zvolené téma či problém - 9 karet + případné další doplňující. Můžete dávat i doplňující otázky.

Od vás potřebuji vaše jméno a příjmení a datum narození, totéž případně i od osob na které se ptáte ve vztahu k vám. Konkrétnější odpověď dostanete, pokud položíte 1-2 konkrétní dotazy na to co vás v tématu zajímá.

Cena je za 35 minut = 1111,- Kč.

Pokud chcete výklad prodloužit, tak každých dalších 15 minut + 444,- Kč. Volba je na vás.

.

Objednání výkladu karet

Platba za VÝKLAD KARET u všech možností je PŘEDEM bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank. DĚKUJI.

Vaše otázky uveďte do zprávy. 

Na Vaši objednávku Vám odpovím  mailem z adresy: monikaharmonie@gmail.com i při domluvě celkového výkladu osobního nebo on-line. 

UPOZORNĚNÍ NA STORNO POPLATKY!

V případě zrušení objednávky v době kratší než 48 hodin před dohodnutým termínem odevzdání výkladu UPLATŇUJI STORNO POPLATEK VE VÝŠI 100%.

V případě zrušení již zaplacené objednávky a dohodnutém termínu zpracování výkladu v době do 48 hodin od termínu odevzdání výkladu účtuji organizační poplatek ve výši 10% z ceny. 

Děkuji a těším se na energetické propojení.