ODKAZY
Osobní zkušenost se službami-doporučení

Na základě velmi dobrých osobní zkušeností s následujícími službami  s radostí doporučuji

* 

Nejlepší masáže v Praze od Petry Marie Nárožné

https://www.nejlepsi-masaze.cz 

https://www.facebook.com/nejlepsimasazevpraze

K Petře Marii jsem chodila na masáže celou řadu let pravidelně v Brně, než se Petra přestěhovala. Jde o úžasný relax, uvolnění a nabití energií. Vzhledem k Petiným schopnostem i dobře poradí, pokud jsem o radu požádala. Terapie jak fyzická, tak i mentální. Lepší jak 3 týdny v lázních. Jsem moc ráda, že Petru mohu v současnosti řadit mezi své nejbližší přátele a že spolupracujeme na několika projektech.

*

Síla z hvězd - Veronika Mihalková - zástupce Galaktické rady

https://www.silazhviezd.sk/ 

Veronika je bytost, kterou obdivuji za to jaká je a co vše dělá. Doporučuji, mimo jiné, její inspirativní a léčivá videa na jejím youtube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UCKrIdcI-3f6JaOJF-MgTeQA. Názor si udělejte sami. Kdo je připraven, toho osloví a podpoří, ať již naživo, přes videa a rozhovory nebo ve snech.

* 

EFT terapie, poradenství Tradiční čínské medicíny a masáže v Brně od Mgr. Kamily Veselé

https://www.centrumserafin.cz/kamila-brno-moje-sluzby

Kamila Veselá je úžasná terapeutka, která citlivě a účinně člověka podpoří a provede. S Kamčou se naše cesty životem protly díky Petře Marii Nárožné. V současnosti s Kamilou praktikujeme výměnné terapie EFT/NLP a školíme metodu EFT 1. a 2. stupně. Kamču řadím mezi své blízké přátele.

*

EFT školení, semináře a terapie od Marty Noskové

https://www.eft-ahc.cz/

U Marty Noskové jsem získala certifikovanou průpravu všemi třemi stupni na EFT a NLP a absolvovala několik seminářů. Využila jsem také velmi účinnou EFT terapii.

*

Zvukování, léčení zvukem a práce se sny od Jirky Veselého

https://www.centrumserafin.cz/jirka-brno-moje-sluzby/

S Jirkou jsem se seznámila díky jeho báječné manželce Kamile, se kterou si poskytujeme výměnné EFT terapie. Několikrát jsem u něj využila léčení zvukem a je to něco nepopsatelného. Je to prostě probuzení vesmíru v nás. Dokonalé a účinné. Nezbývá než vyzkoušet.

*