HARMONIZAČNÍ OBRAZY

S LÁSKOU NAMALOVANÉ PRO VÁS

SLUŽBA JE V TĚCHTO DNECH POZASTAVENA. NEOBJEDNÁVEJTE PROSÍM!!!

GALERIE HARMONIZAČNÍCH ENERGETICKÝCH OBRAZŮ

Již jsem namalovala více jak 570 harmonizačních energetických obrazů. 

Jejich smyslem je podpořit Vás v harmonizování a zlepšování Vaší situace, která Vás trápí či bolí. 

Obrazy působí jako energetické zářiče nebo je možné si jimi nabíjet vodu. Voda je ideální nosič energie a tak stačí sklenici s pramenitou (nesycenou, odstátou bez chlóru) vodou postavit na obraz a po nějaké době vodu vypít a nechat působit. Zpočátku může mít voda i trochu pachuť, postupně začne mít pro vás příjemnou osvěžující chuť.

Energie z obrazů Vás podporuje na vědomé i nevědomé úrovni, především tím, že Vám do vědomí pomáhá přenést příčiny nevyhovující situace a mocně Vás energeticky podporuje. 

Součástí obrazu je také psané poselství od vašich vyšších JÁ.

POKUD CHCETE MÍT SVŮJ OSOBNÍ HARMONIZAČNÍ OBRAZ, VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE. 

S LÁSKOU A RADOSTÍ HO PRO VÁS NAKRESLÍM.


Obraz je ve formátu  A4 (velký sešit), malovaný na tvrdý papír a to prašnými pastely.

Cena osobního obrazu je 999,- Kč plus 70,- Kč za poštovné doporučeně Českou poštou. Celkem osobní obraz s poštovných stojí 1069,- Kč. 

Při zasílání do zahraničí a platbě v eurech je k ceně obrazu připočítáno poštovné a "kurzovné" 130,- Kč. Cena obrazu je pak 1129,- Kč.

Platba za obraz je předem  bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank. Zahraniční platby: IBAN CZ7330300000001032416048, SWIFT (BIC) - AIRACZPP. Jméno majitele účtu Ing. Monika Motyčková, Nýrov 58, 679 72 Nýrov (okres Blansko). Fakturu vystavuji na vyžádání. Účet je podnikatelský a propojený s účetnictvím. Děkuji.

Obraz Vám zakreslím a pošlu doporučeně poštou do maximálně 10 pracovních dnů.

VELMI SI VÁŽÍM VAŠÍ DŮVĚRY. DĚKUJI.

Co o mých obrazech říkají klientky?

Ohlasy na mnou nakreslené obrazy zveřejňuji se souhlasem klientek

Paní P., začínající terapeutka

"Krásný den, moc Vám děkuji za krásný obrázek. Zarámuji si ho včetně poselství. Běží mi mráz po celém těle a víte co? To znamená, že jste se dotkla mojí duše. A to je výjimečné. :-) Moc si toho vážím, děkuji.
...

Moničko, ještě jednou moc děkuji za energetický obrázek a poselství. ❤️ Je BOŽÍ ❤️...

Paní Danuše Šebelová 

"Moničko, děkuji moc za obrázky. Dodávají mi energii. Jsou moc krásné."  

Paní Petra Torová, podnikatelka Voňavá alchymie

"Milá Moniko, ráda bych Ti poděkovala za jemně léčivou energii Měsíčku, energetického obrázku, který jsem si u Tebe zakoupila. Pamatuji si přesně, jak si mě přitáhl a od té doby mě doprovází. Nejdříve jsme měla obrázek v kuchyni a nabíjela si s ním vodu, jak jsi mi doporučila. Teď ho mám ve své šatní skříni u kamenů a šperků, které nosím. Každý den ráno, když se oblékám tak na mě vykoukne a potěší mě. Pomáhá mi dodávat naději v této době změn, kterými nyní procházím ve svém pracovním životě. Moc děkuji a přeji hodně štěstí a úspěchů ve všem, co přinášíš světu! Petra" 

OBJEDNÁVÁM SI OSOBNÍ HARMONIZAČNÍ OBRAZ

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Cena OSOBNÍHO HARMONIZAČNÍHO OBRAZU S POSELSTVÍM je 999,- Kč PLUS POŠTOVNÉ 70,- Kč (zasílání do ČR) nebo 130,- Kč (zasílání do zahraničí a platba v eurech).