Meditace
VEDENÉ PONOŘENÍ DO NITRA K ZNOVUNALAZENÍ VLASTNÍ MOUDROSTI A SÍLY

Co je to vlastně ta meditace?

Meditace je pro mě podpora toho, abychom nacházeli odpovědi na naše otázky ve svém nitru. Abychom se začali rozpomínat na vše co víme a známe. Abychom sami zjistili co nám pomůže k uzdravení.

Přestaňme těkavě hledat ve vnějším světě to, co můžeme jednoduše nalézt sami v sobě, ve svém srdci. Objevme svou podstatu a začněme se cítit svobodně.
Začněme cítit sounáležitost sami se sebou. Nalezněme sami sebe a objevíme vše. 


Nabízenými silnými a hlubokými meditacemi vás provede jen můj léčivý hlas k tomu, abyste sami našli ve svém nitru odpovědi na vaše otázky.

 Na meditace dostávám nádherné ohlasy. Toto je jeden z nich, of paní H. "Ta tvoje meditace je naprosto úžasná. Dnes jsem hned aplikovala radu, kterou jsem dostala a moc se mi ulevilo. Budu poslouchat dál..."  Teď mě potěšil další od paní B. "Děkuju ze ❤️. Vaše meditace jsou pro mě TOP. Dnes mi úžasně pomohla jedna z nich přenastavit staré vzorce 👍." Další ohlasy nalezneze níže v části reference.

MEDITACE NA PODPORU VÍRY V SEBE A SVÉ SCHOPNOSTI

Víra v sebe a své schopnosti je ten poklad, který můžeme sami sobě dát. Začít si věřit, vnímat své pocity, říct NE když to cítíme a říct ANO pokud chceme. Dát sama sebe na 1.místo není sobecké. Znamená to, že já sama vím nejlépe co mi dělá dobře a co mě ničí.

Není důležité komu nebo čemu věříme, pokud věříme sobě. Meditace vám pomůže nastavit si zrcadlo v tom, co vám brání si věřit a umožní vám si procítit energii víry, víry v sebe.

Meditací v délce 22:41 minut vas provede JEN můj léčivý hlas. Ve formátu MP3 (audionahrávka) ji zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 244,- Kč 

MEDITACE SETKÁNÍ S VNITŘNÍM DÍTĚTEM A JEHO UZDRAVOVÁNÍ

Vše co je nutné udělat pro spokojený a harmonický život dnes, je vrátit se do našeho dětství a uzdravit staré dětské bolesti. Ty nás ovlivňují v tom, jak se cítíme a konáme. Věnujme tuto péči našemu vnitřnímu dítěti, aby se cítilo milované a přijímané. Dejme mu to, co mu v minulosti chybělo. A zeptejme se ho, co to vlastně je.  

Pro podporu naší pouti do dětství můžete využít účinnou meditací, kterou vás provede JEN můj léčivý hlas. Meditaci v délce 12 minut, ve formátu MP3 (audionahrávka), zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 101,- Kč. 

MEDITACE UVOLNĚNÍ STRACHU ZE ZMĚNY V KRYSTALU MATKY ZEMĚ

Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas a přinese vám úlevu, nová poznání, uvolnění a očištění od všeho co vám již neslouží. Díky komunikaci s vaším strachem dojde k uvědomění co je třeba udělat, abychom mohli započít zlepšení naší situace.

Silnou a laskavou meditaci v energiích zemského krystalu a v délce 18:18 minut, ve formátu MP3 (audionahrávka), zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 188,- Kč. 

MEDITACE OBNOVENÍ SIL V PODMOŘSKÉM SVĚTĚ

Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas a přinese vám uvolnění, nová poznání, osvobození se od nepotřebného, energii radosti a prožitek s vodními bytostmi.

Silnou meditaci v délce 16 minut a ve formátu MP3 (audionahrávka) zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 155,- Kč. 

MEDITACE PROBUZENÍ PRAMENE VNITŘNÍ MOUDROSTI

Všechny poklady všech světů máte ukryté v sobě. Stačí se rozhodnout, že budete ve své vnitřní síle a moudrosti. A dokážete vše. Dokážete vše možné i nemožné. Váš vnitřní pramen čeká, až z něj začnete pít. 

Meditaci vedoucí k PROBUZENÍ PRAMENE VAŠÍ VNITŘNÍ MOUDROSTI, dlouhou 17 minut, vás provede JEN můj léčivý hlas. Meditaci obdržíte jako odkaz ke stažení ve formátu MP3 (audionahrávka).

Cena 177,- Kč. 

MEDITACE PODPORA VNITŘNÍ NEZÁVISLOSTI S KOČIČÍ BYTOSTÍ V ENERGIÍCH SÍRIA A LYRY

Meditaci vedoucí k OBNOVĚ VNITŘNÍ SVOBODY, dlouhou 12,5 minuty, vás provede JEN můj léčivý hlas. Je to jednoduché, stačí nahlédnout do svého nitra, a odemknout všechny zámky na srdci, kterými jsme si sami spoutali svou nezávislost a které již nepotřebujeme. Meditaci obdržíte jako odkaz ke stažení ve formátu MP3 (audionahrávka).

Cena 122,- Kč. 

OSOBNÍ MEDITACE VYTVOŘENÁ NA MÍRU

Nechte se podpořit při náhledu do Vašeho nitra v mnou vedené meditaci přímo pro Vaše potřeby. Díky meditaci můžete uvolnit to, co vám již neslouží či získat odpovědi na Vaše otázky přímo z Vašeho nitra. Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas.

Meditaci v délce 15 minut a ve formátu MP3 (audionahrávka) zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 799,- Kč. 

Objednání meditace 

Ano, závazně objednávám

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět

Platbu za objednávku zašlete na účet 1032416048/3030 Airbank. Fakturu vystavuji na vyžádání. Účet je podnikatelský a propojený s účetnictvím. Děkuji.  

Reference

Zkušenosti úžasných žen s mými meditacemi  

MUDr. Eva KŘÍŽOVÁ

LÉKAŘKA, fotografie je ilustrační

„Meditace OBNOVA SIL V PODMOŘSKÉM SVĚTĚ přišla ke mně ve správný čas. Propojení s delfiny a mořským světem nemohlo být lépe načasováno a Tvé vedení, Tvůj hlas, propojuje. Cítím znovu to posvátné spojení, radost a hravost, kterou přináší do mého života .A pro mě speciální poselství a propojení s mým tatínkem, který zemřel v Chorvatsku v moři a o pár měsíců později, na stejném místě, se přede mnou vynořil jako delfín , dává mně to smysl, cítím spojení a vím, že delfíni jsou i v lidské podobě. Děkuji.“

Paní B.

TERAPEUTKA, fotografie je ilustrační

"Děkuji ze ❤️.

Vaše meditace jsou pro mě TOP. Dnes mi úžasně pomohla jedna z nich přenastavit staré vzorce 👍.

Paní H.

ZDRAVOTNÍ SESTRA, fotografie je ilustrační

„Tvoje meditace je naprosto úžasná. Dnes jsem hned aplikovala radu, kterou jsem dostala a moc se mi ulevilo. Budu poslouchat dál...“

Paní V.

TISKOVÁ MLUVČÍ, fotografie je ilustrační

"Meditacia bola super, vyhovovala by mi taka aj dlhsia :))) este si ju budem pustat.
Citila som opadnutie taziveho/trapenia a dostala som zaujimave vhlady. Myslim, ze aj v noci so mnou pracovala - nieco posobilo, lebo som velmi tvrdo spala a mala som take ocistne sny... 💗."