Meditace

VEDENÉ PONOŘENÍ DO NITRA K ZNOVUNALAZENÍ VLASTNÍ MOUDROSTI A SÍLY

Aktuální meditace pro tento čas

MEDITACE OBNOVENÍ SIL V PODMOŘSKÉM SVĚTĚ

Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas a přinese vám uvolnění, nová poznání, osvobození se od nepotřebného, energii radosti a prožitek s vodními bytostmi.

Silnou meditaci v délce 16 minut a ve formátu MP3 (audionahrávka) zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 155,- Kč. 

Objednat můžete ve formuláři níže.

Co je to vlastně ta meditace?

Meditace je pro mě podpora toho, abychom nacházeli odpovědi na naše otázky ve svém nitru. Abychom se začali rozpomínat na vše co víme a známe. Abychom sami zjistili co nám pomůže k uzdravení.

Přestaňme těkavě hledat ve vnějším světě to, co můžeme jednoduše nalézt sami v sobě, ve svém srdci. Objevme svou podstatu a začněme se cítit svobodně.
Začněme cítit sounáležitost sami se sebou. Nalezněme sami sebe a objevíme vše.

Nabízenými silnými a hlubokými meditacemi vás provede jen můj léčivý hlas k tomu, abyste sami našli ve svém nitru odpovědi na vaše otázky.

Na meditace dostávám nádherné ohlasy. Toto je jeden z nich, of paní H. "Ta tvoje meditace je naprosto úžasná. Dnes jsem hned aplikovala radu, kterou jsem dostala a moc se mi ulevilo. Budu poslouchat dál..." Teď mě potěšil další od paní B. "Děkuju ze ❤️. Vaše meditace jsou pro mě TOP. Dnes mi úžasně pomohla jedna z nich přenastavit staré vzorce 👍." Další ohlasy nalezneze níže v části reference.

Meditace na různá témata

MEDITACE NA PODPORU VÍRY V SEBE A SVÉ SCHOPNOSTI

Víra v sebe a své schopnosti je ten poklad, který můžeme sami sobě dát. Začít si věřit, vnímat své pocity, říct NE když to cítíme a říct ANO pokud chceme. Dát sama sebe na 1.místo není sobecké. Znamená to, že já sama vím nejlépe co mi dělá dobře a co mě ničí.

Není důležité komu nebo čemu věříme, pokud věříme sobě. Meditace vám pomůže nastavit si zrcadlo v tom, co vám brání si věřit a umožní vám si procítit energii víry, víry v sebe.

Meditací v délce 22:41 minut vas provede JEN můj léčivý hlas. Ve formátu MP3 (audionahrávka) ji zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 244,- Kč 

MEDITACE UVOLNĚNÍ STRACHU ZE ZMĚNY V KRYSTALU MATKY ZEMĚ

Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas a přinese vám úlevu, nová poznání, uvolnění a očištění od všeho co vám již neslouží. Díky komunikaci s vaším strachem dojde k uvědomění co je třeba udělat, abychom mohli započít zlepšení naší situace.

Silnou a laskavou meditaci v energiích zemského krystalu a v délce 18:18 minut, ve formátu MP3 (audionahrávka), zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 188,- Kč. 

MEDITACE PROBUZENÍ PRAMENE VNITŘNÍ MOUDROSTI

Všechny poklady všech světů máte ukryté v sobě. Stačí se rozhodnout, že budete ve své vnitřní síle a moudrosti. A dokážete vše. Dokážete vše možné i nemožné. Váš vnitřní pramen čeká, až z něj začnete pít.

Meditaci vedoucí k PROBUZENÍ PRAMENE VAŠÍ VNITŘNÍ MOUDROSTI, dlouhou 17 minut, vás provede JEN můj léčivý hlas. Meditaci obdržíte jako odkaz ke stažení ve formátu MP3 (audionahrávka).

Cena 177,- Kč.  

MEDITACE SETKÁNÍ S VNITŘNÍM DÍTĚTEM A JEHO UZDRAVOVÁNÍ

Vše co je nutné udělat pro spokojený a harmonický život dnes, je vrátit se do našeho dětství a uzdravit staré dětské bolesti. Ty nás ovlivňují v tom, jak se cítíme a konáme. Věnujme tuto péči našemu vnitřnímu dítěti, aby se cítilo milované a přijímané. Dejme mu to, co mu v minulosti chybělo. A zeptejme se ho, co to vlastně je.

Pro podporu naší pouti do dětství můžete využít účinnou meditací, kterou vás provede JEN můj léčivý hlas. Meditaci v délce 12 minut, ve formátu MP3 (audionahrávka), zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 144,- Kč. 

MEDITACE PODPORA VNITŘNÍ NEZÁVISLOSTI S KOČIČÍ BYTOSTÍ V ENERGIÍCH SÍRIA A LYRY

Meditaci vedoucí k OBNOVĚ VNITŘNÍ SVOBODY, dlouhou 12,5 minuty, vás provede JEN můj léčivý hlas. Je to jednoduché, stačí nahlédnout do svého nitra, a odemknout všechny zámky na srdci, kterými jsme si sami spoutali svou nezávislost a které již nepotřebujeme. Meditaci obdržíte jako odkaz ke stažení ve formátu MP3 (audionahrávka).

Cena 122,- Kč. 

TUTO MEDITACI V SOUČASNÉ CHVÍLI NENABÍZÍM. OSOBNÍ MEDITACE VYTVOŘENÁ NA MÍRU

Nechte se podpořit při náhledu do Vašeho nitra v mnou vedené meditaci přímo pro Vaše potřeby. Díky meditaci můžete uvolnit to, co vám již neslouží či získat odpovědi na Vaše otázky přímo z Vašeho nitra. Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas.

Meditaci v délce 15 minut a ve formátu MP3 (audionahrávka) zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 799,- Kč. 

Objednání meditace 

Ano, závazně objednávám

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět

Platbu za objednávku zašlete na účet 1032416048/3030 Airbank. Fakturu vystavuji na vyžádání. Účet je podnikatelský a propojený s účetnictvím. Děkuji.  

Reference

Zkušenosti úžasných žen s mými meditacemi  

MUDr. Eva KŘÍŽOVÁ

LÉKAŘKA, fotografie je ilustrační

„Meditace OBNOVA SIL V PODMOŘSKÉM SVĚTĚ přišla ke mně ve správný čas. Propojení s delfiny a mořským světem nemohlo být lépe načasováno a Tvé vedení, Tvůj hlas, propojuje. Cítím znovu to posvátné spojení, radost a hravost, kterou přináší do mého života .A pro mě speciální poselství a propojení s mým tatínkem, který zemřel v Chorvatsku v moři a o pár měsíců později, na stejném místě, se přede mnou vynořil jako delfín , dává mně to smysl, cítím spojení a vím, že delfíni jsou i v lidské podobě. Děkuji.“

Paní M.

Fotografie je ilustrační.

„Milá Moniko, váš hlas je velmi uklidňující a meditace mě velice příjemně překvapila. Budu čerpat sílu každý den, cítila sem se velmi příjemně. Určitě se ještě ozvu s dalšími poznatky a pocity. Zatím moc děkuju a...'

Paní B.

TERAPEUTKA, fotografie je ilustrační

"Děkuji ze ❤️.

Vaše meditace jsou pro mě TOP. Dnes mi úžasně pomohla jedna z nich přenastavit staré vzorce 👍.

Paní H.

ZDRAVOTNÍ SESTRA, fotografie je ilustrační

„Tvoje meditace je naprosto úžasná. Dnes jsem hned aplikovala radu, kterou jsem dostala a moc se mi ulevilo. Budu poslouchat dál...“

Paní V.

TISKOVÁ MLUVČÍ, fotografie je ilustrační

"Meditacia bola super, vyhovovala by mi taka aj dlhsia :))) este si ju budem pustat.
Citila som opadnutie taziveho/trapenia a dostala som zaujimave vhlady. Myslim, ze aj v noci so mnou pracovala - nieco posobilo, lebo som velmi tvrdo spala a mala som take ocistne sny... 💗."