Meditace
VEDENÉ PONOŘENÍ DO NITRA K ZNOVUNALAZENÍ VLASTNÍ MOUDROSTI A SÍLY

MEDITACE OBNOVENÍ SIL V PODMOŘSKÉM SVĚTĚ

Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas a přinese vám uvolnění, nová poznání, osvobození se od nepotřebného, energii radosti a prožitek s vodními bytostmi.
Silnou meditaci v délce 16 minut a ve formátu MP3 (audionahrávka) zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 155,- Kč. 

MEDITACE UVOLNĚNÍ STRACHU ZE ZMĚNY V KRYSTALU MATKY ZEMĚ

Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas a přinese vám úlevu, nová poznání, uvolnění a očištění od všeho co vám již neslouží. Díky komunikaci s vaším strachem dojde k uvědomění co je třeba udělat, abychom mohli započít zlepšení naší situace. 

Silnou a laskavou meditaci v energiích zemského krystalu a v délce 18:18 minut, ve formátu MP3 (audionahrávka), zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 188,- Kč. 

OSOBNÍ MEDITACE VYTVOŘENÁ NA MÍRU

Nechte se podpořit při náhledu do Vašeho nitra v mnou vedené meditaci přímo pro Vaše potřeby. Díky meditaci můžete uvolnit to, co vám již neslouží či získat odpovědi na Vaše otázky přímo z Vašeho nitra. Meditací vás provede JEN můj léčivý hlas.

Meditaci v délce 15 minut a ve formátu MP3 (audionahrávka) zasílám jako odkaz ke stažení e-mailem.

Cena 799,- Kč. 

MEDITACE PODPORA VNITŘNÍ NEZÁVISLOSTI S KOČIČÍ BYTOSTÍ V ENERGIÍCH SÍRIA A LYRY

Meditaci vedoucí k OBNOVĚ VNITŘNÍ SVOBODY, dlouhou 12,5 minuty, vás provede JEN můj léčivý hlas. Je to jednoduché, stačí nahlédnout do svého nitra, a odemknout všechny zámky na srdci, kterými jsme si sami spoutali svou nezávislost a které již nepotřebujeme. Meditaci obdržíte jako odkaz ke stažení ve formátu MP3 (audionahrávka).

Cena 122,- Kč. 

Objednání meditace 

Ano, závazně objednávám

Vyplňte, prosím, všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět

Platbu za objednávku zašlete na účet 1032416048/3030 Airbank. Fakturu vystavuji na vyžádání. Účet je podnikatelský a propojený s účetnictvím. Děkuji.  

Reference