LÉČIVÉ KVĚTY SINAEL - INDIVIDUÁLNÍ KVĚTOVÁ VODNÍ ESENCE

08.11.2018

Jednoduché věci jsou ty nejúčinnější. Pojďme využít úžasnou sílu a moudrost květů, které nám příroda nezištně nabízí. K Vašemu uzdravení potřebujete jedinou věc, rozhodnout se a pochopit.

V případě, že jste se rozhodli k Vašemu uzdravení a nebo rozvoji na Vaší životní cestě přistoupit opravdově a celistvě, tak Vám nabízím mimořádnou podporu ve formě léčivé květové vodní esence. Esence je vytvořená přímo pro Vás, tzv. Vám "na tělo".

Květová energetizovaná voda v sobě obsahuje vibrace, které Vás na Vaší cestě k uzdravení podpoří a budou uzdravovat a napojovat na sílu a moudrost přírody. Pomůže Vám také "vytáhnout" na povrch a zpracovat to co Vám působí potíže. Emoce se uvolní.

Květovou energetizovanou vodu vytvořím přímo Vám "na tělo", aby její účinky byly maximální. Bude tvořena nejvýše z 5 květin, aby se informace od jednotlivých rostlin nekřížili.

Jak to bude probíhat? Po Vaší objednávce a úhradě platby budeme komunikovat e- mailem pro Vaše pohodlí a maximální úsporu času. E-mailem mi popíšete Vaši situaci a já Vám navrhnu složení vody a v komunikaci s Vámi ji doladíme, aby byla maximálně účinná.

Vodní mateřskou květovou esenci (z té pak čerpám do Vaší individuální květové esence) vytvářím na zahradě v blízkosti lesa a podporuji vkládání síly a poselství dané květiny do vodní esence. Tato esence Vás energeticky pozdvihne a podpoří v náročném období a v neposlední řadě pomůže Vašemu uzdravení.

Voda je konzervována a při tvorbě vodní květové esence využívám nejen starých receptů a současných poznatků pro tvorbu energetizovaných květových esencí, ale i informací, které ke mně přichází od mých průvodců.

CENA ZA 25 ML LAHVIČKU LÉČIVÉ KVĚTY SINAEL - INDIVUDUÁLNÍ VODNÍ LÉČIVÉ ESENCE S KAPÁTKEM - JE 577,- KČ. Cena je včetně e-mailové konzultace k tvorbě individuální léčivé květové esence a také poštovného a to doporučeně ČP.