HARMONIZAČNÍ KONZULTACE

VŠE LZE VYŘEŠIT

CO VÁS ZRAŇUJE, BOLÍ ČI BRZDÍ?

 • Točíte se v kruhu?
 • Opakují se Vám stále stejné situace?
 • Toužíte po miminku a pořád se nedaří?
 • Nefunguje Vám partnerský vztah? 
 • Vztahy s dětmi jsou zoufalé?
 • Vztahy v práci jsou napjaté? 
 • Kolegové se chlubí vaší prací? 
 • Práce Vás nenaplňuje?

Vím jak se cítíte. Všechny tyto situace jsem zažila a podařilo se mi je změnit ve svůj prospěch. 

Ve všech těchto oblastech Vašeho života Vám  mohu podat pomocnou ruku a nabídnout podporu.

Co říkají ženy o mých konzultacích?

Všechny reference jsou zveřejněny se souhlasem klientek a na jejich přání anonymně

Paní G., učitelka a babička 

"... Cítim sa oveľa lepšie. Dnes mi po troch mesiacoch vôbec nepískalo v ušiach a nehučalo v hlave. Nádherný pocit. Učím sa neutekať od pocitu prázdna ani smútku, keď to príde. Byť v tichu je veľmi liečivé.

Veľmi pekne ďakujem za energetické obrázky a konzultáciu. Rozpustila sa vo mne stará bolesť, z ktorou som si veľmi dlho nevedela poradiť...".

Paní T., fyzioterapeutka

"...Jen vám chci ještě jednou poděkovat za harmonizační konzultaci a napsat, že dnes mě asi po půl roce nebolí záda. Díky. 

Také se pročistily vztahy s mámou, vnímám větší vstřícnost z její strany a méně výčitek a spol. 

No a otevřely se důležité otázky mého budoucího směřování. Daří se je pomalu zvědomovat, komunikovat a posouvat. Za mě- udála se výrazná změna. Děkuji mnohokrát za vaši péči a možnosti, které se nabízejí."

Paní E., lékařka

"Harmonizační obrázky Moniky Motyčkové jsem sledovala na FB už delší dobu a texty, které je doprovázely se mnou hodně rezonovaly. O konzultaci, jsem ovšem neuvažovala. Koncem roku 2018 jsem ale najednou intenzivně cítila,že se mám s Monikou setkat a jak jinak, než objednat se na konzultaci.
Nic jsem neočekávala, vlastně ani téma, které se ukázalo až na konzultaci, jsem neměla vymyšlené. Setkání s Monikou a celá konzultace probíhala v těch nejláskyplnějších a podporujících energiích.
Zlepšení u mě nastalo hlavně ve vztahu k mé mamince, přesto, že jsem tento vztah už mnohokrát řešila, čekal ještě na tuto léčivou konzultaci. Uvolnily se také pocity manipulace a dovolila jsem si také odpuštění rodičům."  

Slečna M., terapeutka

" Ďakujem. Teraz sa mám  dobre, tvorivo.


Tiež som dostala prvý raz menštruáciu odkedy sme mali spolu terapiu a ani som o nej nevedela, že som ju dostala - bola úplne bez kŕčov ktoré mávam vždy (čo som spomínala a cítila som ich počas terapie a súviselo to s hnevom na ženy v rodine), tak to je úžasné že? To sa mi nestalo už roky. 

Ešte som chcela spomenúť, že nemám toľko také tie pocity hanby ako predtým, čo je super :D ..." 

Slečna G., VŠ studentka

"... naše harmonizační konzultace přinesla a stále přináší zajímavé a očistné procesy, takže ještě jednou moc děkuji za vše! 

A hlavně můj vztah s tatínkem se velmi posunul, krása..." 

Slečna Z., VŠ studentka

"...po harmonizaci se začaly dít velké změny. A hlavně se školou se toho opravdu hodně vyřešilo a uvolnilo a už mám za sebou úspěšně všechny zkoušky.   

Bylo to pro mě velmi transformační a důležité - setkat se s Vámi na konzultaci.  Ještě jednou mockrát děkuji."

Mladá slečna V.,  známá osobnost

"Moniku som kontaktovala ohľadom terapie po určitých búrlivých emocionálnych stavoch, ktoré som prežívala niekoľko dní - silnú úzkosť, paniku, bezmocnosť, spojené s ďalšími pocitmi. Cítila som sa k nej intuitívne vedená a že jej dôverujem, keďže ju trochu poznám, v minulosti som s ňou niekoľkokrát hovorila a vždy na mňa pôsobila milo a že ma neposudzuje.

Už pred terapiou som cítila zmenu vo svojom emocionálnom stave, bola som kľudnejšia a vnímala som súvislosti a samu seba s väčšou jasnosťou. Pomohol mi aj obrázok, ktorý mi poslala, ktorým som si nabíjala vodu. Pred terapiou a počas terapie som sa cítila pokojne, pokojnejšie ako obvykle keďže zvyknem neustále cítiť úzkosť, necítila som toľko úzkosti a všetko som vnímala jasnejšie - s pokojom a prehľadne. Bola som prekvapená aké spomienky/situácie sa mi podarilo počas terapie navnímať. Všetko dávalo zmysel. Po terapii som cítila väčšie sebaprijatie a vnútorný pokoj. Stále sa mám relatívne dobre od našej terapie (cca 40 dní), zhmotnila sa mi jedna dôležitá příležitost."

Paní L., zástupkyně ředitele

"Potřebovala jsem vyřešit pracovní problém. Hlavně se vztekem, který ve mě vzbuzovala komunikace s chlapama, kteří nerespektovali domluvy. Na radu kamarádky jsem se domluvila s Monikou na konzultaci.

Během terapie jsem se cítila zvláštně asi hlavně proto, že jsem musela myslet na poklepávání bodů na ruce. Zajímavé bylo nahlédnutí do dětství a řešení minulosti, o které jsem si myslela, že se situací nesouvisí. A nakonec řešení dodržování pravidel, což bylo mé téma. Když jsme skončily s konzultací cítila jsem úlevu a měla jsem dobrý pocit, že už se nepříjemné situace v práci nebudou opakovat.

Po konzultaci jsem zjistila, že jsem přišla na možné řešení napjatých vztahů. Že by problém zmizel hned se mi nezdálo, spíš bych řekla, že postupně odezněl."

Paní K., maminka 2 dětí, terapeutka

"Přišla jsem na sezení s potřebou řešit svou situaci, ve které jsem se neuměla rozhodnout. Navíc jsem nerozuměla tomu, co cítím. Už při terapii jsem vnímala "jakoby" rozplétání uzlů a uvědomění, co jsem za vším měla uschované.

Po konzultaci jsem cítila úlevu, porozumění sama sobě a chuť celou situaci řešit.
Velmi děkuji za skvělé provázení, Mony!"

Paní I., svobodná maminka 2 dětí

" Doporučuji všem blízkým i přátelům Tvé léčivé konzultace. I když jsem se během konzultace cítila "diplomaticky řečeno zvláštně" (bláznivě, pořád se mi chtělo smát), s odstupem pár týdnů mohu říct, že se mi velmi ulevilo.

Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila.

Vím, že ještě potřebuji konzultaci na zlepšení vztahu k matce, který je na bodu mrazu. Již jsem se rozhodla, že kvůli mě samotné má smysl ji podstoupit a odpustit. I když je to pro mě, zatím, těžko představitelé. Moc Ti děkuji."

Paní E., maminka na MD

"Jsem maminka na mateřské a po narození syna mi bylo hned jasné, že ho nechci vychovávat podle zažitých rodinných vzorců, které mě hodně ovlivňovaly. Chtěla jsem něco změnit a syna vychovávat jen podle mého nejlepšího vědomí, tak jak to cítím já. K paní Monice mě přivedly vyšší síly. Harmonizaci vedla na základě ověřených metod a postupně jsme doplňovaly anebo vylaďovaly důležité chybějící kousky puzzlí z raného dětství.

První týdny po harmonizaci jsem se cítila zmatená, připadala jsem si, že jsem doposud vše dělala špatně. Ale opak byl pravdou, časem se vše krásně vyjasnilo a ulevilo se mi a já už vím, že vše co jsem si zažila, bylo správné a podstatné. Už si také nepřipadám na vše sama a umím si říct o pomoc, když to zrovna cítím.

Moc si vážím profesionálního a milého přístupu Moniky při každé harmonizaci, které po celé období byly doplněny o obrázky, které mě nabíjely pozitivní energií." 

Paní J., vysokoškolská učitelka

"Využila jsem služeb paní Moniky a to zejména sezení s využitím techniky emoční svobody.

Vážím si citlivého přístupu při provázení terapií.

Kdo potřebuje jasně pochopit svůj problém a chce najít řešení tomu doporučuji.

Mě vyhovovalo propojení racionálního a duchovního světa." 

CHCETE SE CÍTIT LÉPE?

REZERVUJTE SI SVOU KONZULTACI VČAS.

Rezervaci vám potvrdím e-mailem.

Jak se můžeme setkat?

*  KONZULTACE ONLINE JAKO VIDEOHOVOR PŘES Facebook Messenger NEBO Skype, NEBO po telefonu. 

 Platba za konzultaci on-line je PŘEDEM bankovním převodem na účet, dle instrukcí na faktuře, kterou obdržíte před konzultací. Děkuji.


* OSOBNÍ NÁVŠTĚVA v Nýrově (mezi Kunštátem a Letovicemi) - Nýrov 58, 679 72 Kunštát na Moravě, okres Blansko.

Platba za konzultaci je v hotovosti na místě.

Jak konzultace probíhá?

 1. Krátce mi popíšete co vás trápí či zraňuje. Stačí 3-4 věty.
 2. Poté Vám pokládám krátké a jednoduché otázky pro nalezení hlubších souvislostí.
 3. Na základě Vašich odpovědí nalezneme příčiny (důvody) problémové situace, např. zážitek v dětství, programy získané od rodičů.
 4. Po nalezení příčin Vašich problémů je začneme harmonizovat. Nebude se dít nic co sami nebudete chtít a jste neustále při vědomí.
 5. Pro harmonizaci používám, dle konkrétní situace a Vašich potřeb, pokročilé techniky emoční svobody (EFT) a neurolingvistického programování (NLP) Adv. (Advanced) a techniky vizualizace.
 6. Po léčivé konzultaci cítíte uvolnění a klid.
 7. Přibližně 21 dní trvá, než se plně usadí ve Vašem energetickém sytému provedená změna.
 8. Celé tři týdny po osobní konzultaci máte možnost se mnou písemně probrat vše co potřebujete či co se aktuálně děje.
 9. Přesně za 21 dní Vám napíšu (na Váš mail či FP Messenger) a společně zhodnotíme jak se cítíte a co dál. 

Jak dlouho konzultace trvá a jaká je cena?

 • 90 minut = 1390,- Kč
 • 40 minut 799,- Kč - tato možnost je pouze pro každou 3. a další konzultaci.
 • Zvýhodněný balíček 5 harmonizačních konzultací vždy na 90 minut je za 5500,- Kč.
 • Maminkám samoživitelkám v náročné situaci poskytuji cenové zvýhodnění dle domluvy. Vše je řešitelné.

Co vše je v ceně za konzultaci zahrnuto? 

V ceně 90 minutové konzultace je zahrnuto:

 • zaslání energetického obrázku na mail, včetně doporučení co se může dít před vlastní konzultací. Možnost se mnou písemně probrat, pokud se PŘED konzultací děje něco mimořádného či nečekaného.
 • harmonizační konzultace zaměřená na nalezení příčiny situací, které Vám nevyhovují. Přeprogramování příčin Vašich problémů, tak abyste nevyhovující situace již nepotřebovaly zažívat.
 • možnost 21 dní po konzultaci se mnou cokoliv písemně probrat, zeptat se či se poradit.
 • po 21 dnech písemně společně vyhodnotíme vaše zlepšení a poradíme se, co dál.

Chcete zlepšit svou situaci?