ENERGETICKÉ KLÍČE

OSOBNÍ PODPORA KE ZLEPŠENÍ

VÝZNAM ENERGETICKÝCH KLÍČŮ

Vlastní zkušenost a to, že téměř na každé konzultaci s ženami uzdravujeme danou situaci hlubokým odpuštěním a uvědoměním nefunkčních programů a vzorců chování, mě vedlo k vytvoření energetické podpory ve formě OSOBNÍCH OBRAZŮ KLÍČŮ, KTERÉ NÁS PODPOŘÍ V ODPUŠTĚNÍ A PROSVĚTLENÍ TOHO CO NÁM JIŽ NESLOUŽÍ.

ENERGETICKÝ KLÍČ NIC NEUDĚLÁ ZA VÁS. OVŠEM PODPOŘÍ VÁS A NAVEDE K TOMU, DOVOLIT SI ODPUSTIT A/NEBO PROSVĚTLIT VAŠI VNITŘNÍ TEMNOTU. POKUD TO UDĚLÁTE, POSUNETE SE NA VAŠÍ ŽIVOTNÍ CESTĚ A POCITY SPOKOJENOSTI, ŠTĚSTÍ A RADOSTI BUDOU PŘIROZENOU SOUČÁSTÍ VAŠEHO ŽIVOTA.

Můžete si zvolit. Nedělat nic, najít si jiný způsob či se rozhodnout změnit nevyhovující a nechat se podpořit OSOBNÍM ENERGETICKÝM KLÍČEM.️ 

OSOBNÍ ENERGETICKÝ KLÍČ K ODPUŠTĚNÍ🦋 

Pocity viny, křivdy, závisti či nenávisti nás užírají zevnitř a drží v pocitech nespokojenosti a neštěstí. Tyto pocity v nás přetrvávají z jediného důvodu, NEODPUSTILI JSME. Odpuštěním sama sobě a osobám, které mi ublížili, si dávám dar. POSÍLENÁ VZLÉTÁM K VÝŠINÁM.

ZÍSKÁTE PODPORU PRO ODEVZDÁNÍ VŠECH POCITŮ, KTERÉ VÁS UBÍJÍ ZAŽIVA A PLYNOU Z NEODPOUŠTĚNÍ.

Zakreslím Vám ve formátu A4 prašnými pastely symbol Vašeho klíče. K energetickému obrazu obdržíte i 4 minutovou audionahrávku s vhledem k odpuštění. Plus si pro Vás nacítím osobní mantru pro odpuštění (2-3 věty). 

Cena je 1117,- Kč, včetně poštovného doporučeně ČESKOU POŠTOU. 

OSOBNÍ ENERGETICKÝ KLÍČ DO RADOSTI🦋 

Pokud v sobě máme pocity smutku, nespokojenosti a přehnané zodpovědnosti za druhé, ubírá a stíní nám to naše vlastní vnitřní světlo. Naši RADOST. Tyto pocity můžeme propustit, uzdravit. Pokud se rozhodneme to udělat, způsob se vždy najde.

ZÍSKÁTE MOŽNOST PROSVĚTLIT VŠE CO JIŽ NEPOTŘEBUJETE A BRZDÍ VÁS NA MÍSTĚ.

Zakreslím Vám ve formátu A4 prašnými pastely symbol Vašeho klíče. K energetickému obrazu obdržíte i 18 minutovou nahrávku meditace UVOLNĚNÍ STRACHU ZE ZMĚNY V KRYSTALU MATKY ZEMĚ. 

Cena je 1117,- Kč, včetně poštovného doporučeně ČESKOU POŠTOU. 

KOMPLET DVOU ENERGETICKÝCH KLÍČŮ - K ODPUŠTĚNÍ A DO RADOSTI

Komplet obou klíčů obsahuje vše jako byste je objednávali samostatně. 

Navíc získáte energetický obraz NÁVRAT KE KOŘENŮM (tento zašlu na mail, spolu s audionahrávkami a osobní mantrou odpuštění) s poselstvím a zvýhodněnou cenu 1787,- Kč, kdy ušetříte 447,- Kč (sleva 20% z celkové ceny).

DALŠÍM BONUSEM JE 18% SLEVA NA PŘÍPADNOU INTUITIVNÍ KONZULTACI.

Upozornění 🦋

Obrázky jsou ilustrační. Při zasílání do zahraničí je k ceně nutné připočítat 70,- Kč na vyšší poštovné.

OBJEDNÁVKA

VELMI DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA ENERGETICKÉ PROPOJENÍ

OSOBNÍ ENERGETICKÉ KLÍČE ZAŠLU NA VAŠI ADRESU DOPORUČENĚ ČESKOU POŠTOU PO OBDRŽENÍ PLATBY ZA OBJEDNÁVKU NA ÚČET 1032416048/3030 Airbank DO MAX. 3 TÝDNŮ.