E-MAILOVÉ ROZVOJOVÉ PROGRAMY

Vyberte si to nejlepší pro Vás

Aktuální akce

Připravuji  unikátní e- mailový program 

Já rozhoduji o svém životě - přístupy, metody a možnosti. 

Bude probíhat v odlišném režimu než je popsáno níže, bude to více o tvůrčích metodách, vizualizaci a impact koučinku.

 


JAK 17 DENNÍ E-MAILOVÉ PROGRAMY PROBÍHAJÍ? 

Setkáme se každý den tak, že Vám pro daný den e-mailem zašlu srozumitelná a účinná doporučení a pokyny na 1-2 stranách (v pdf dokumentu). Tyto pokyny mají podobu EFT (technika emoční svobody) afirmací, které se vyslovují nahlas s poklepem 2-3 prsty jedné ruky na hranu dlaně druhé ruky (obdržíte obrázek - hrana dlaně ruky je nazývána jako tzv. karate bod), matrixových vizualizací a kvantového programování. V některých programech využívám také tvůrčí metody řešení. 

Každodenní rozvoj v dané oblasti programu je v režimu 10 dní program, 7 dní odpočinek (relaxace, ukotvení nového) a 7 dní program. Každý den věnujete na tuto činnost cca 20 - 25 minut svého času. Pravidelnost je zásadní a pár minut denně si může vyhradit opravdu každý. V průběhu kurzu je e-mailová podpora zdarma samozřejmostí (zpětná vazba, zodpovídání dotazů) plus navazující 3 dny po ukončení programu.

Každý e-mailový program na dané téma zahajuji v 1 konkrétní den a celých 17 dnů (i se 7 denní pauzou) absolvuje daná skupina společně. I když se jednotliví zúčastnění neznají, energie skupiny je nesmírně důležitá pro motivaci k dalšímu postupu a podpůrná - na další dny se opravdu těšíte. A pokaždé se mi potvrdí úžasná věc, že se sejde skupina, která řeší obdobná témata. 

E-mailový program pro daný "běh" je vždy šitý Vám přesně na míru. Máte také možnost se ptát a konzultovat prostřednictvím e-mailu. A hlavně, mail si přečtete v daný den kdy chcete a vyhradíte si na jeho přečtení čas. 

Po e-mailovém programu je poté možné (není podmínkou pro účast v e-mailovém programu) absolvovat 1 denní seminář (můžeme se potkat osobně sdílet a podpořit se) za velmi výhodnou cenu.

K e-mailovým programům je také možné pro významnou a účinnou podporu doobjednat energetický obraz Monika Sinael a nebo éterický olej vytvořený Petrou Marií Nárožnou.

Cena 1 rozvojového programu

  • 1 program se dle zaměření, rozsahu a předpokládané časové náročnosti e-mailové komunikace pohybuje od 799,- Kč do 1222,- Kč.

Velmi si vážím žen, které intenzivně a dlouhodobě pracují na svém rozvoji a tak jsem pro ně připravila různé cenové bonusy. Budou zaslány při objednávce nebo na vyžádání.

PŘIPRAVOVANÉ E-MAILOVÉ PROGRAMY

Program JSEM TO JÁ VE VŠECH ROLÍCH ŽENY

Zaměříme se na témata jako spokojenost sama se sebou, se svým tělem, ženstvím, mateřstvím a dalšími rolemi. Jak se v jednotlivých rolích ženy cítíme, jaká témata si s sebou životem neseme a jak vše vybalancovat a vyladit.

Záměrem programu je získat pocit, že jste úžasná a spokojená ve všech rolích ženy. A pokud to někde trochu nebo i více drhne, tak najít řešení, které vyhovuje právě Vám. Léty praxe se mi potvrdilo, že každá žena je spokojená sama se sebou, právě když je sama sebou. Když je přirozená, autentická a svá.

Stojí to za to, zjistit jaké chování a přístupy jsou to pravé pro Vás? V jakých situacích se cítíte jako doma a kdy už to nejste Vy? Zda jste žena podle svého nebo plníte očekávání druhých?

Rozhodněte se sama za sebe zda do toho jdete a pokud si řeknete ano, tak napište. Děkuji. Moc se na spolupráci s Vámi těším.

Začínáme pravděpodobně začátkem roku 2018. Termín bude upřesněn. Přihlášky je možné zasílat již nyní na můj mail: monikasinael@gmail.com.

Počet míst je omezen, abych měla dostatečný časový prostor odpovídat na Vaše individuální dotazy. Tak jak to vidíte? Budeme spolupracovat na Vašem rozvoji?