CO MI POMOHLO ODRAZIT SE ODE DNA ANEB JAK JSEM ZVLÁDLA (A ZVLÁDÁM) NÁROČNÉ SITUACE

16.08.2019
☘️🌱🍃CO MI POMOHLO ODRAZIT SE ODE DNA NEBOLI JAK JSEM ZVLÁDLA (A ZVLÁDÁM) NÁROČNÉ SITUACE?


Nedávno mě v jedné diskuzní skupině zaměřené na duchovní rozvoj zaujala jedná žádost. Paní požádala členy skupiny, aby sdíleli své zkušenosti s technikami, které jim pomohly odrazit se od pomyslného dna. Dotaz mě zaujal a tak jsem v komentáři sdílela své zkušenosti.

A příspěvek mě vedl také k rozjímání a určité rekapitulaci, díky čemu jsem zvládla náročné situace jako rozchod s partnerem po 13 letém soužití, panické ataky při duchovním probouzení, odchod ze zaměstnání z prestižní a dobře placené pozice po 17 letech, spontánní potrat v 7 týdnů těhotenství, stěhování z města na vesnici, změnu celé řady blízkých přátel, náročné rodinné vztahy, kde se vše řeší oklikou a tichou poštou a pomluvami, vleklý zánět průdušek... a taky svoje pocity, že jsem jiná a nezapadám a že pro své blízké nejsem důležitá... určitě by toho bylo daleko víc.

Tak tady jsou mé zkušenosti a poznatky toho, co mi pomohlo odrazit se ode dna, když mi bylo ouvej. Těch technik a věcí je za těch 11 let co na sobě intenzivně pracuji opravdu hodně. Výčet určitě není úplný a taky budu ráda, když se podělíte i o své zkušenosti a poznatky. Co mi tedy pomohlo a pomáhá na cestě k sobě, do srdce? Toto:


🗝️CO CÍTÍM JAKO HLAVNÍ - MOJE ROZHODNUTÍ A VÍRA, ZE TO ZVLÁDNU. ♥️♥️♥️🍀 Nehledat viníky a nestrkat hlavu do písku. Tedy SOUSTŘEDIT SE VŽDY SAMA NA SEBE. CO MI TA SITUACE MÁ ŘÍCT? CO POTŘEBUJI ZMĚNIT? NA CO SE ZAMĚŘIT?


🌳🌲Příroda - a to především komunikace se stromy. Pobyt v přírodě, procházky. A poslední rok, co máme kočičky i komunikace s nimi. Jsou to velmi moudré bytosti. 🐱


✨Meditace, které vnímám jako vedené ponoření do nitra. Zpočátku jsem je intenzivně poslouchala od různých autorů, převážně žen. Teď už je sama natáčím a poslouchám si i pro sebe ty svoje. Proč jsem začala natáčet meditace a nepoužívám při nich hudbu?
Vedla mě k tomu má vyšší JÁ a z hodně stran jsem slyšela informaci, že můj hlas je léčivý, že mám schopnost harmonizovat hlasem, mám dar řeči a tak jsem se do toho pustila. Pokud chcete vyzkoušet některou z mých hlubokých meditací, nahlédněte sem.💛


🌿Techniky emoční svobody, tzv. EFT. Prožívání emocí a jejich nepotlačování považuji za zásadní pro prožívání spokojeného a naplněného lidského života. S tím souvisí začít se zabývat svým vnitřním dítětem a strachy, které vznikly také z potlačení emocí a tím i sama sebe. 


Tuto metodu jsem si upravila po svém a doplnila ji o své poznatky a vhledy a v současnosti nabízím intuitivní konzultace, kde kombinuji celou škálu technik, tak jak to cítím a je to pro danou ženu přínosné. Více o konzultacích se mnou naleznete zde. Vše má totiž řešení. A při sdílení s někým nezaujatým získáme potřebný nadhled. 🙂


🍀♥️Prožitkové semináře. Tak ty skutečně miluju. Společenství stejně naladěných bytostí považuji za velmi přínosné a léčivé. Seminářů jsem se účastnila, především v počátcích svého osobního rozvoje. Ovšem i teď, když mě nějaký přitáhne si ráda udělám čas sama na sebe. Třeba teď v říjnu se chystám na meditační seminář s Antalii. 


Semináře také pořádám, vždy když přijde odpovídající vhled či impuls. A je to nádherné a silné, což ženská setkávání jsou. Teď mě to vede začít pořádat setkání (přednášku) s meditaci v Boskovicích. Tak se těším, co se z toho vyvine. 


💫🌈Energetické obrazy. Sama je kreslím i energetické klíče a tak vím jaká je to důležitá podpora. Když mě nějaký intenzivně přitáhne, tak si ho dopřeju koupit. Naposledy nádherný obraz SOLÁRNÍ MEDVĚDICE od báječné přítelkyně SÍLA Z HVIEZD. ✨💛


🙏 💚ODPUŠTĚNÍ. Souvisí to s emocemi, přesto to považuji za velmi důležité uvést zvlášť. Odpuštění považuji za veliký dar, který dáme sami sobě. Díky odpuštění z našeho energetického systému uvolníme pocity viny či naopak zlosti, nenávisti. Způsob jakým ODPUSTÍME není důležitý. 


Osobně mám zkušenost, že odpuštění v nějaké situaci je proces. A to ne vedlo k tomu začít nabízet pro odpuštění podporu ve formě energetického klíče. Více o energetických klíčích uvádím tady, případně si můžete poslechnout můjl krátký 2 minutový vhled k odpuštění ve videu níže.


🌬️🌊🔥🌍Práce s živly. Především s krystalem Matky Země a s Vodou. Živly a jejich působení považuji za zázraky zde na zemi. 


🌹Sdílení prožitků s mou nejbližší rodinou - manželem a dcerou Bělinkou. A také s úžasnými ženami, které postupně přichází do mého života a můžu je již sama pro sebe nazvat drahými přítelkyněmi. Veronika a Eva. A postupně se setkávám s dalšími a dalšími a tak se léčí to, že se s některými kamarádkami naše cesty rozešly. 


🌼🌼🌼JSEM ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM, ŽE ZMĚNA A ZLEPŠENÍ V TĚŽKÝCH CHVÍLÍCH JE MOŽNÁ. A VŽDY JE TO JEN A JEN NA NÁS, ZDA SE ROZHODNEME ZABÝVAT SE SAMI SEBOU A ODRAZIT SE ODE DNA.
DRŽÍM NÁM PALCE A PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ.☀️🌈☔.


S láskou,

Monika Jitřenka ✨ Průvodkyně žen do nitra k jejich vnitřní moudrosti a síle 🦉⛲🗝️💛🦋

P.S. JDE TO. TAK NEVÁHEJME A POJĎME DO TOHO. 🍀🍃☀️🌸