ROZHODNUTÍ

03.05.2019

ROZHODNUTÍ

Rozhodovat se nám příliš nechce. Proč? Co kdybychom udělali chybu. Co když to bude horší než teď. Co když to nezvládnu. Co když... Doplňme si každý sám za sebe. Pokud se rozhodujeme zveme do svého života změnu. A to se nám příliš nelíbí. Každý máme to své jisté rád. Nevyhovující, bolestivé, zraňující, ale už to známe.

Mohla bych vyprávět. Posledních 9 let jsem změnila úplně všechny oblasti svého života. Rozhodla jsem se změnit partnera, být sama, poté se s novým mužem vzít, stát se maminkou v 41 letech, přestěhovat se z města na vesnici, po 17 letech opustit prestižní a dobře placené místo vedoucí katedry a začít podnikat.

Žádná z těch změn, respektive rozhodnutí, nebyla jednoduchá. Ovšem pokud se necháme vést svými pocity a nasloucháme sami sobě jsou taková rozhodnutí nezbytná pro vykročení směrem k sobě, do svého srdce. A žádného toho rozhodnutí nelituji, naopak. Jsem za ně moc ráda. Nejnáročnější je vždy 1. krok a pak už to jede.

Poselství o rozhodování přinesl i jeden z OSOBNÍCH HARMONIZAČNÍCH OBRAZŮ. Toto poselství vnímám v této době jako velmi aktuální. S laskavým svolením úžasné ženy, majitelky obrazu, sdílím.

Pokud si přejete také podporu ve formě OSOBNÍHO HARMONIZAČNÍHO OBRAZU s poselstvím, KLIKNĚTE. Obraz ve vás aktivuje také váš neprojevený potenciál. Nikdo nemůže rozhodnout na vás. Vy si volíte, zda se rozhodujete sami pro sebe a za sebe, či upřednostňujete druhé.

"ÚŽASNÁ ...,
JE V TOBĚ TOLIK LÁSKY. JEDINÝ KOMU JI ZAPOMÍNÁŠ DÁVAT JSI TY SAMA. Z ČEHO MÁŠ TAKOVÝ STRACH? ŽE NEUSPĚJEŠ? UDĚLÁŠ CHYBU? ZŮSTANEŠ SAMA? KAŽDÉ ROZHODNUTÍ, KTERÉ UDĚLÁŠ MÁ SVŮJ SMYSL.

ROZHODNI SE TAK, ABYS CÍTILA LEHKÉ CHVĚNÍ VE SVÉM NITRU A TĚŠENÍ SE NA NOVÉ. POTŘEBUJEŠ SETRVÁVAT V TOM, CO TI JIŽ NESLOUŽÍ? CESTA VPŘED JE VOLNÁ, STAČÍ VYKROČIT. UDĚLEJ PRVNÍ KROK A ZAČNI SE KOCHAT ŽIVOTEM. PŘEVEZMI ZA NĚJ ZODPOVĚDNOST.

DEJ SAMA SOBĚ VOLNOST A ZAČNI ŽÍT TAK, JAK TY SAMA CHCEŠ A CÍTÍŠ. MŮŽEŠ COKOLIV, CO SI UMÍŠ PŘEDSTAVIT SVOU MYSLÍ. TVÁ KVĚTINA JE HORTENZIE. NECH SE PODPOŘIT JEJÍ SILOU, NĚHOU A ROZHODNOSTÍ.

VYKROČ NA LESNÍ CESTU A PŘEDSTAV SI, ŽE JSI PRÁVĚ VYKROČILA SMĚREM K SOBĚ. CESTA VPŘED JE VOLNÁ.

S LÁSKOU A ÚCTOU,
MONIKA JITŘENKA & TVÁ VYŠŠÍ JÁ 🌈".

Každé rozhodnutí, které uděláme je správné. Každá změna, kterou uděláme nás posune, přinese nám nové zkušenosti a poznání. Jedinou chybu kterou můžeme udělat je promrhat svůj život a neudělat nic.

Hodně štěstí,
Monika Jitřenka ✨