ŘEŠENÍ NEHLEDEJME VE VNĚJŠÍM SVĚTĚ, JE V NÁS

07.04.2020
ŘEŠENÍ NEHLEDEJME VE VNĚJŠÍM SVĚTĚ, SAMI HO ZNÁME NEJLÉPE

 

Mnoho z nás se v této době setkává se svými stíny, zraněními, nezpracovanými tématy. Často přichází i nějaký fyzický symptom či onemocnění, které nás navádí kam směřovat pozornost, co si vyřešit.


Už je čas přestat strkat hlavu do písku, tvářit se, že mě se to netýká, nemám čas nic řešit, no každý máme nějakou tu svou výmluvu. Přestaňme pomáhat hlava nehlava všem kolem sebe a zaměřme pozornost na sebe, na své bolesti, programy a záseky.


Řešení máme každý sám v sobě. Je potřeba jediné, začít se zabývat sama sebou. Být ochotná podívat se na to co potřebuji změnit, propustit...


Otázka JAK to udělat je zbytečná. JAK se ptá náš rozum. Položme si otázku CO CHCI MÍT/DĚLAT/CÍTIT... A odpověď přijde, pokud ji budeme chtít slyšet. A JAK to udělat se nám postupně začne samo nabízet. Pokud se rozhodnu CO V DANÉ OBLASTI CHCI. 


Dejme si ZÁMĚR a PŘEDSTAVUJME si danou oblast/situaci VYŘEŠENOU. A sami sebe, co děláme, jak se cítíme... Síla představ je vesmírná. Vše co si umíme představit je možné.


Přestaňme hledat výmluvy, další a další informace, potvrzení, souhlas, ujištění... Rozhodněme se sami za sebe a pro sebe. Podpora je veliká. V přírodě, v čase, který jsme dostali k vyřešení svých témat, v nás samotných.


Pokud chceme, nechme se podpořit, nasměrovat. Ovšem ROZHODNUTÍ a ZMĚNU našeho myšlení a chování můžeme udělat jen my sami. Lepší podmínky ke změně už nebudou. Jsou TEĎ.


Co si teď zpracovávám já? Partnerský vztah, kdy mi manžel ukazuje, že pokud nebudu důležitá sama pro sebe a nedám si pozornost a podporu sama sobě, nemůžu ji čekat ani od něho. Vztekání se a obviňování je k ničemu. Vyzkoušeno x krát.🙂


Začneme se zabývat sami sebou, klást si otázky a poslouchat své odpovědi. Nikdo jiný to za nás udělat nemůže. 


Pokud budete chtít podporu pro ZMĚNU NEVYHOVUJÍCÍHO ode mě, tak na všechny objednávky do konce DUBNA 2020 nabízím 20% slevu a objednat je možné na mém webu. Pro získání slevy stačí do poznámky uvést heslo ZMĚNA.


My jsme SVĚT a SVĚT jsme my. Tím, že ZMĚNÍME SEBE pomůžeme ZMĚNIT tento SVĚT.