OSOBNÍ ENERGETICKÉ OBRAZY 

08.11.2018

Cílem obrazů je pomoci Vám uvolnit, pochopit a uzdravit tu oblast Vašeho osobního života, která Vás brzdí ve spokojenosti a dosahování Vašich záměrů a cílů. Voda a energie z obrazu Vás nesmírně podpoří a zharmonizuje.

Vodu beru jako ideální nosič informací. Je vším, čím jí dovolíme být, respektive přenáší takové vibrace, které jsou do ní vloženy. Osobní energetické obrazy znázorňují vibrace Vámi zvolené věci, situace nebo emoce v kapce vody. Tím, že na ně postavíme sklenici vody k pití jí dovolíme vstřebat informace, které nás podpoří nebo uzdraví určitou Vaši část. Vodu pak po doušcích pijeme v průběhu dne.

Osobní obraz můžete také využít na přenos energie do prostoru. Dát si ho na Vaše oblíbené místo nebo tam kde se chcete nechat podpořit energií nebo navýšit vibrace.

REFERENCE NA ENERGETICKÉ OBRAZY

*Mladá paní P., začínající terapeutka.

"Krásný den, moc Vám děkuji za krásný obrázek. Zarámuji si ho včetně poselství. Běží mi mráz po celém těle a víte co? To znamená, že jste se dotkla mojí duše. A to je výjimečné. :-) Moc si toho vážím, děkuji.
...
Moničko, ještě jednou moc děkuji za energetický obrázek a poselství. ❤️ Je BOŽÍ ❤️... "

* Paní Danuše

"Moničko, děkuji moc za obrázky. Dodávají mi energii. Jsou moc krásné." 


*Paní I., kosmetička

".. přiznám se, že procházím velice uspěchaným obdobím a nestíhám si užívat působení obrázku. Mám ho daný mezi andělíčky a občas se na něho dívám, má uklidňující účinky a působí na mě mile."

Osobní energetické obrázky Uzdravující

Cena za 1 obraz je 777,- Kč PLUS poštovné a to doporučeně ČP.

Tyto obrazy jsou kresleny na Vámi zadané konkrétní téma. Uzdravují Váš problém, ať už zdravotní nebo vztahový, tím že vypijete vodu, která díky vibracím z obrazu, vynese do vědomí příčiny situace, na které působí.


Osobní energetické obrazy Vysokovibrační -OBJEDNÁVKY ZASTAVENY.

Cena za 1 obraz je 577,- Kč včetně poštovného a to doporučeně ČP. 
Slouží jako energetická podpora pro Váš rozvoj. Jsou kresleny přímo Vám na míru. Vy sami si zvolíte energií čeho se chcete nechat podpořit. Já energii Vámi stanovené věci pak přenesu do kapky vody na obraze, např. energii: harmonie, spokojenosti, radosti, stromu poznání, živlu ohně či vody, Vašeho vyššího JÁ,  Archanděla, určitého stromu, zvolené květiny.

V případě, že Vás osloví nějaký obrázek ve fotogalerii, je možné si objednat univerzální kopii za cenu 222,- Kč.

Osobní energetické obrázky Symboly -OBJEDNÁVKY ZASTAVENY

Cena za 1 obraz je 577,- Kč včetně poštovného a to doporučeně ČP.
Tyto obrazy jsou kresleny přímo Vám na míru. Zaměřím se se na Váš aktuální tělesný a mentální stav a nakreslím energetický obraz s podporujícími a léčivými symboly. Tyto symboly mohou mít podobu např. srdce; šesticípé hvězdy; ležaté osmičky. Působí na  Vaše tělo a mysl, tím že vypijete vodu, která díky vibracím z obrazu, vynese do vědomí příčiny situace, na které působí. 

Konzultace k osobním energetickým obrazům

Všechny typy obrazů je možné doplnit konzultací v délce 30 minut za zvýhodněnou cenu 300,- Kč (možnost max. 3 půlhodinových konzultací za prémiovou cenu). Konzultace mohou být osobní nebo přes Skype - vizte část osobní konzultace.

Každý obraz je originál malovaný prašnými pastelovými křídami na papír velikosti A4 (210 × 297 mm) přímo pro Vás.