ODPUŠTĚNÍ

21.06.2019

Neodpouštěním svazujeme sami sebe. Pocity křivdy, zlosti, nenávisti, viny či odsouzení, spoutávají naši duši a zavírají naše srdce. Jen mi sami si můžeme dát dar z největších, odpustit. Odpustit osobám, které nás svým chováním udělali silnějšími. Odpustit sami sobě, že jsme se nechali zraňovat a zraňovali.

V současné době se z kolektivního vědomí intenzivně čistí traumata válečných let. Traumata z koncentračních táborů. Zážitky přichází skrze naše sny a krátké záblesky do vědomí. Nechme to jít. Řešení je jediné, odpustit. Odpuštěním si dáváme veliký dar, dar klidu v duši a radosti v srdci.

Odpustit je prosté, stačí se rozhodnout celou svou bytostí, že v sobě již nepotřebuji živit ty pocity, které mě svazují a drží na místě. A vlastními slovy odpustit. Třeba takto:

✨CELOU SVOU BYTOSTÍ ODPOUŠTÍM, NA VŠECH ÚROVNÍCH ČASOPROSTOROVÝCH, VŠE CO MĚ SVAZUJE A UDRŽUJE V NEGATIVNÍCH POCITECH. OTEVÍRÁM ZÁMKY NA SVÉM SRDCI, KTERÉ JIŽ NESLOUŽÍ PRO MOU OCHRANU. JSEM SVOBODNÁ.✨

Pro podporu odemčení zámků na srdci je možné využít OSOBNÍ ENERGETICKÝ KLÍČ K ODPUŠTĚNÍ. Je to na nás. Můžeme žít nebo přežívat. Jsme svobodné bytosti, pokud si svobodné dovolíme být.

Krátký vhled na toto téma je k dispozici zde.

S láskou,
Monika Jitřenka ✨ Průvodkyně žen do nitra k jejich vnitřní moudrosti