ODPUŠTĚNÍ RODIČŮM JE KLÍČEM K NAŠÍ VNITŘNÍ SVOBODĚ

05.08.2017

Článek připravuji s Jankou Kosecovou. Brzy bude zveřejněn v plném znění...

Pro mnohé z nás nastává čas odpustit vlastním rodičům a tím se vymanit z nefungujících vzorců chování a programů.

Často slýchávám větu "Měla jsem šťastné dětství". Vždy je v té větě závan nejistoty. Pokud se pak podíváme pod pokličku rodinných příběhů, zjistíme, že v sobě neseme hněv, zlost, lítost a mnohdy pohrdání nebo nenávist k vlastním rodičům. A tyto pocity a zažité a nezpracované návyky a situace z dětství nás negativně ovlivňují i v dospělosti. A mnohdy nevědomě tyto vzorce chování v rodové linii neseme dále.

Dle mé zkušenosti jediné co funguje, je odpuštění rodičům. MOŽNOSTÍ JAK TO UDĚLAT JE BEZPOČET. Pokud se rozhodnete odpustit, způsob jak to udělat si vás najde. Tím, že odpustíte rodičům dojde k uvolnění cesty k postupu vpřed.

Jako podporu při odpuštění doporučuji využít také sílu přírody. Konkrétně bříza a levandule, jsou nenahraditelnou energetickou podporou.


Jelikož toto téma vnímám velmi silně, tak jsem se rozhodla na téma odpuštění rodičům připravit i e-mailový program SVŮJ ŽIVOT ZAČNEME ŽÍT, AŽ ODPUSTÍME SVÝM RODIČŮM💗. Spuštění programu předběžně plánuji na konec října 2017.

Není nutné odpouštět situace, které vás zranily. Odpusťte matce i otci jako osobám. Vaši rodiče žili svůj život, tak jak nejlépe uměli.🌈