ODPUŠTĚNÍ RODIČŮM JE JEDINÁ CESTA K UZDRAVENÍ A VNITŘNÍ SVOBODĚ

21.01.2019

Pro mnohé z nás nastává čas odpustit vlastním rodičům a tím se vymanit z nefungujících vzorců chování a programů.

Často slýchávám větu "Měla jsem šťastné dětství". Vždy je v té větě závan nejistoty. Pokud se pak podíváme pod pokličku rodinných příběhů, zjistíme, že v sobě neseme hněv, smutek, bolest, zlost, lítost a mnohdy pohrdání nebo nenávist k vlastním rodičům. A tyto pocity a zažité a nezpracované návyky a situace z dětství nás negativně ovlivňují i v dospělosti. A mnohdy nevědomě tyto vzorce chování v rodové linii neseme dále. Nemuselo jít o nic dramatického. Třeba JEN na nás máma či táta neměli čas nebo nebrali naše názory v úvahu či zlehčovali naše trápení a smutky nebo ...

Dle mé zkušenosti jediné co funguje, je odpuštění rodičům a propuštění nefunkčních programů či vzorců chování.

MOŽNOSTÍ JAK ODPUSTIT (nejen) RODIČŮM JE BEZPOČET. Pokud se rozhodnete odpustit, způsob jak to udělat, si vás najde. Pokud přece jen chcete stručný návod tady je: Rozhodněte se, že už v sobě nepotřebujete živit pocity křivdy, smutku a zlosti vůči rodičům. Najděte si klidné a tiché místo, kde nebudete rušeni. Můžete zapálit bílou svíčku. Pak vlastními slovy odpusťte matce a poté i otci vše co Vám učinili bez energie lásky a to napříč časoprostorem a dimenzemi. Odpusťte i sobě všechny negativní pocity, které jste vůči rodičům chovali. Opět napříč časoprostorem a dimenzemi. Všechna slova, která vás v průběhu odpouštění napadnou jsou ta správná. Pokud to budete cítit, požádejte si nějakou bytost, která je vám blízká, o podporu. Já zpravidla při odpuštění žádám Archanděla Michaela a jeho světelné legie o pomoc a podporu. Není nutné odpouštět situace, které vás zranily. Odpusťte matce i otci jako osobám. Vaši rodiče žili svůj život, tak jak nejlépe uměli. Jako podporu při odpuštění je možné využít i sílu přírody. Konkrétně bříza a levandule, jsou úžasnou energetickou podporou.

Tím, že odpustíte rodičům dojde k uvolnění cesty k postupu vpřed k vašim přáním a snům.

S odpuštěním rodičům souvisí také uvolnění programů a nefunkčních vzorců chování, které jsme získali v dětství. Opět technik a způsobů existuje celá řada. Pokud se rozhodnete, že se chcete osvobodit od toho co vám již neslouží a co vás zraňuje, způsob vhodný právě pro vás, brzy naleznete. Já konkrétně při harmonizaci nefunkčních programů a zranění pracuji přes emoce. Jestliže cítíte, že jsem ta vhodná osoba právě pro vás, mrkněte na zkušenosti žen, které jsem podpořila a na charakteristiku způsobu jak konzultace se mnou probíhá, tady.

Jak to vše vím? Sama jsem si tuto cestu již prošla a vím co mi fungovalo a co ne. Již jsem také podpořila celou řadou žen v harmonizaci nefunkčních programů, bolestí a smutků získaných v dětství.

JE TO NA KAŽDÉM JEDNOM Z NÁS. MŮŽEME SE ROZHODNOUT PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT NEBO ZA NAŠE NEÚSPĚCHY OBVIŇOVAT DRUHÉ A ŽIVIT V SOBĚ POCITY KŘIVDY A BOLESTI.

PŘEJI NÁM VŠEM NA NAŠÍ CESTĚ HODNĚ ŠTĚSTÍ, AŤ JIŽ SE ROZHODNEME JAKKOLIV.

S láskou a úctou v srdci,
💜Monika Jitřenka💜
Zlepšit je možné vše, pokud se rozhodnete pro zlepšení.