MÝCH 7 OSVĚDČENÝCH TIPŮ PRO ROZHODOVÁNÍ, ZÁKLADNÍ ZÁSADA A MEDITACE SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝM PARALELNÍM JÁ

03.09.2019

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱MÝCH 7 OSVĚDČENÝCH TIPŮ PRO ROZHODOVÁNÍ, 🌼ZÁKLADNÍ ZÁSADA A 💫MEDITACE SETKÁNÍ S ÚSPĚŠNÝM PARALELNÍM JÁ

🍀Rozhodovat se potřebujeme každá sama za sebe a pro sebe. Protože jediný kdo je odpovědný za naše rozhodnutí jsme my sami. Jsou ovšem chvíle či témata kdy jsme v emocích a máme úplně obyčejný lidský strach. Že uděláme chybu či na tom budeme ještě hůř.
*
🌹Co se osvědčilo mě, když nevím kudy kam a jsem v emocích či tápu? Moje zkušenosti jsou tyto, třeba budou inspirovat i vás:
*
1) Jsou situace kdy prostě vím, že toto udělat či se takto rozhodnout je to ono. Zpravidla cítím lehké chvění v břiše, sama pro sebe se usmívám a cítím to dětské těšení se. Pokud si chci rozhodnutím potvrdit, tak si hodím třeba korunou s sleduju své myšlenky a pocity, než koruna dopadne a já se podívám na výsledek. Co bych si přála, jaká myšlenka mi blikla v hlavě?
*
2) Nedělám žádná rozhodnutí v emocích. Pokud jsem naštvaná či smutná potřebuji emoce zpracovat. V takových situacích si VŽDY dám před jakýmkoliv rozhodováním časový odstup. Alespoň pár minut, pokud to jinak nejde.
*
3) Situaci někomu popíšu. Manželovi, Bělince, kamarádce, kočičkám. Tim, že o dané věci mluvím si třídím myšlenky. Ovšem je nezbytné, aby protistrana uměla naslouchat. Což ideálně umí naše kočičky. A taky nedávají nevyžádané rady.😊 Je možné také využít zápis do deníku či automatickou kresbu.
*
4) U hodně důležitých rozhodnutí si napíšu jaké mám možnosti a jejich silné a slabé stránky. Lépe řečeno, ke každé možnosti jak se rozhodnout napíšu její plusy a mínusy.
*
5) Používám také práci s barvami. U možností jak se rozhodnout si je začnu označovat barvami. Pak si nakreslím nebo představím barvu výsledku, který chci. A naciťuji, která barva mi nejlépe ladí s barvou toho co chci dosáhnout. Případně využiji nějakou jinou intuitivní techniku pro nasměrování při výběru možností. Krátký cca 5 minutový vhled na používání intuitivních technik rozhodování naleznete nad článkem.
*
6) Zeptám se někoho nezaujatého na názor. Díky tomu můžu na situaci získat potřebný nadhled. Jestli cítíte, že chcete situaci probrat se mnou, tak nabízím INTUITIVNÍ KONZULTACI. Neřeknu Vám co přesně máte dělat. Ovšem nasměruji Vás na možnosti řešení. Podrobnosti ke konzultaci jsou tady.
*
7) Propojím se s energií svého paralelního JÁ, které má již danou situaci vyřešenou. A poradím se s ním o potřebné změně či směru cesty. MEDITACI NA SETKÁNÍ SE SVÝM ÚSPĚŠNÝM PARALELNÍM JÁ jsem pro vás jako dárek nachystala pod článkem. Budu moc ráda, když mi posdílíte vaše dojmy z meditace, případně napíšete referenci. ♥️🌼🍀
*
🌊Určitě tato doporučení k rozhodování nejsou všezahrnující. Ovšem toto jsou kroky, které fungují mě. Pokud se podělíte o to, co funguje vám při rozhodování, bude to fajn inspirace pro nás všechny.
*
🌈A vždycky ctím jednu ZÁSADU, jediný kdo nese odpovědnost za MÉ ROZHODNUTÍ jsem já sama. A nedělat nic je taky rozhodnutí, které velmi často vede ke zhoršování situace a my jsme pod stále větším tlakem.
*
🍀Hodně štěstí přeju nám všem,
Monika Jitřenka ✨ Průvodkyně žen do nitra k jejich vnitřní moudrosti a síle