LÉČIVÉ KVĚTY SINAEL - ORANŽOVÁ LILIE

08.11.2018

ORANŽOVÁ LILIE NA UVOLNĚNÍ STRESU A PODPORU SEBEVĚDOMÍ

Krásný den, úžasné ženy a báječní muži,

s láskou a radostí jsem pro Vás, ve spolupráci s Petrou Marií Nárožnou, vytvořila LÉČIVÝ OBRÁZEK ORANŽOVÉ LILIE S POSELSTVÍM. Obrázek lilie nakreslím přímo Vám na míru ve velikosti A4 (210 × 297 mm) pastelovými křídami. Tento obrázek je programován jako podpora při učení se přijímat a požádat o pomoc. Uvolňuje nahromaděný stres a pomáhá nám nalézt naše poslání, tím že působí na naše sebe- vědomí a bourá bloky, které ho oslabují. Tím vším nám na fyzické úrovni umožňuje odstranit naše bariéry vůči vnějšímu světu a tak optimalizovat naši váhu - redukovat ji. Při velkém přetížení nás podporuje při uvědomění si našich priorit, co je pro nás opravdu důležité.

Poselství květu oranžové lilie k obrázku pro Vás píše Petra Marie.

CENA ZA 1 OBRÁZEK S POSELSTVÍM JE 377,- KČ VČETNĚ POŠTOVNÉHO a to doporučeně ČP.

K léčivému obrázku oranžové lilie je vhodné pro podporu léčení využít i VODNÍ ESENCI ORANŽOVÉ LILIE NA UVOLNĚNÍ STRESU A PODPORU SEBEVĚDOMÍ. Vodní esenci vytvářím na zahradě v blízkosti lesa a vkládám do ní informace a účinky ORANŽOVÉ LILIE, která Vás energeticky podpoří a pozdvihne v náročném období, pomůže Vám UVOLNIT STRES, UVĚDOMIT SI Vaši podstatu a tím zvýšit sebevědomí. Je také velkým pomocníkem při rozhodnutí OPTIMALIZOVAT VÁHU. Voda je konzervována a při tvorbě vodní esence oranžové lilie využívám nejen starých receptů a současných poznatků pro tvorbu energetizovaných květových esencí, ale i informací, které ke mně přichází od mých průvodců.

CENA ZA 10 ML LAHVIČKU VODNÍ LÉČIVÉ ESENCE ORANŽOVÉ LILIE S KAPÁTKEM JE 223,- KČ. Pokud je vodní esence oranžové lilie objednávána samostatně, tak cena včetně poštovného a to doporučeně ČP činí 272,- Kč.

Abychom podpořily všechny smysly, tak Petra Marie připravila i ÉTERICKÝ OLEJ POVZBUZENÍ ORANŽOVÉ LILIE. Je to nádherná podporující vůně, která odvane a vyhladí napětí a stres, nasměruje nás k tomu co je pro nás důležité a podpoří nás při uvědomění si naší podstaty.

Vůně je vhodná k použití jako parfém, případně do koupele.

CENA ZA 10 ML LAHVIČKU ÉTERICKÉ VŮNĚ POVZBUZENÍ ORANŽOVÉ LILIE JE 107,- KČ. Pokud je éterická vůně objednávána samostatně, tak cena včetně poštovného a to doporučeně ČP činí 157,- Kč.

Jednotlivé položky je možné objednávat samostatně nebo jako SADU ZA BONUSOVOU CENU 633,- KČ.

Objednávku, s uvedením co konkrétně a v jakém počtu objednáváte, mi zašlete na mail doc.monikamotyckova@gmail.com. Do e-mailu také, prosím, uveďte Vaši zasílací adresu. Děkuji. V případě nejasností jsem Vám k dispozici na uvedeném mailu. Ráda zodpovím také Vaše případné dotazy.

Doporučení pro práci a využívání léčivých květů Sinael - ORANŽOVÁ LILIE NA UVOLNĚNÍ STRESU A PODPORU SEBEVĚDOMÍ - obrázek s poselstvím, vodní esence a/nebo éterický olej - Vám budou zaslány po Vaší objednávce.

Po objednávce Vás požádám o platbu předem na účet. Doba dodání je do max. 10 dnů od obdržení platby.