LÉČIVÉ KVĚTY SINAEL - LEVANDULE

08.11.2018

LEVANDULE NA ODPUŠTĚNÍ VIN S POHLAZENÍM 

Krásný den, úžasné ženy a báječní muži,

s láskou a radostí jsem pro Vás, ve spolupráci s Petrou Marií Nárožnou, vytvořila LÉČIVÝ OBRÁZEK LEVANDULE S POSELSTVÍM. Obrázek levandule kreslím přímo Vám na míru ve velikosti A4 (210 × 297 mm) pastelovými křídami. Tento obrázek je programován jako podpora pro odpuštění sama sobě, především při pocitech viny co jste udělal/a či neudělal/a, jak jste se v náročné situaci zachoval/a. Poskytuje uvolnění při výčitkách především na tělesné a emocionální úrovni, zklidňuje a na úrovni duchovní slouží jako podpora pro rozvoj intuice.

Poselství květu levandule k obrázku pro Vás píše Petra Marie.

CENA ZA 1 OBRÁZEK S POSELSTVÍM JE 377,- KČ VČETNĚ POŠTOVNÉHO a to doporučeně ČP.

K léčivému obrázku levandule je vhodné pro podporu léčení využít i VODNÍ ESENCI LEVANDULE NA ODPUŠTĚNÍ VIN. Vodní esenci vytvářím na zahradě v blízkosti lesa a vkládám do ní informace a účinky LEVANDULE, která Vás podpoří a pohladí při odpouštění si svých vin, harmonizaci a pomůže Vám zklidnit rozbouřené emoce a zvýšit Vaši intuici. Voda je konzervována a při tvorbě levandulové vodní esence využívám nejen starých receptů a současných poznatků pro tvorbu energetizovaných květových esencí, ale i informací, které ke mně přichází od mých průvodců.

CENA ZA 10 ML LAHVIČKU VODNÍ LÉČIVÉ LEVANDULOVÉ ESENCE S KAPÁTKEM JE 223,- KČ. Pokud je vodní esence levandule objednávána samostatně, tak cena včetně poštovného a to doporučeně ČP činí 272,- Kč.

Abychom podpořily všechny smysly, tak Petra Marie připravila i ÉTERICKÝ OLEJ LEVANDULOVÉ POHLAZENÍ. Je to nádherná uklidňující vůně, která odvane všechny starosti, napětí a stres, harmonizuje tělo i duši, přináší klid a hluboké uvolnění a ve svých sladce teplých tónech navodí pocit bezstarostnosti a bezpečí. Navozuje klidný spánek, zvyšuje jasnozřivost, nabízí útěchu a zklidnění na naší duchovní cestě. Vůně je vhodná k použití jako parfém, případně do koupele.

CENA ZA 10 ML LAHVIČKU ÉTERICKÉ VŮNĚ LEVANDULOVÉ POHLAZENÍ JE 107,- KČ. Pokud je éterická vůně objednávána samostatně, tak cena včetně poštovného a to doporučeně ČP činí 157,- Kč.

Jednotlivé položky je možné objednávat samostatně nebo jako SADU ZA BONUSOVOU CENU 633,- KČ.

Objednávku, s uvedením co konkrétně a v jakém počtu objednáváte, mi zašlete na mail doc.monikamotyckova@gmail.com. Do e-mailu také, prosím, uveďte Vaši zasílací adresu. Děkuji. V případě nejasností jsem Vám k dispozici na uvedeném mailu. Ráda zodpovím také Vaše případné dotazy. Doporučení pro práci a využívání léčivých květů Sinael - levandulové odpuštění - obrázek s poselstvím, vodní esence a/nebo éterický olej - Vám budou zaslány po Vaší objednávce.

Po objednávce Vás požádám o platbu předem na účet. Doba dodání je do max. 10 dnů od obdržení platby.