DNEŠNÍ OČISTA DOČISTA

11.04.2019

Dnešní den (10.4. 2019) jsem měla ve znamení dojetí. Těch příjemných i těch příjemných méně. A jak už to bývá, proběhl jinak, než jsem měla naplánováno.

Včera v noci jsem odeslala pozvání na zítřejší živé vysílání ženám, které využily nějaké mé služby, včetně možnosti zaslání energetického obrázku na mail zdarma. Jak je to v současné době nutné, je součástí i možnost odhlášení se ze zasílání informačních mailů. No a dnes ráno se mi odhlásila první žena. Je zajímavé jak mi mysl podsouvala velký problém - ty se snažíš a ta nevděčnice...

Mou mysl naprosto nezajímalo, že další desítky žen buď za pozvání poděkovaly, napsaly něco hezkého či prostě nereagovaly. Tak jsem se prodýchala a nechala ten pocit odejít. Nakonec jsem zjistila, že je to dobře, nedávej pozornost tam, kde je to zbytečné mi přišlo jako odpověď.

Kolem 8 ráno mi zavolala kamarádka, že dnes nepřijede. Byly jsme domluvené na setkání delší dobu a ona setkání iniciovala. Měla prý zdravotní problém. Tak jsem si poplakala. Ne kvůli tomu, že nepřijela. Ovšem cítila jsem, že se naše životní cesty už opravdu rozešly. Tak jsem se s ní v duchu rozloučila a popřála jí vše dobré.

Při vyřizování objednávek mě dojala jedna odpověď od ženy, která si nechala poslat na mail energetický obrázek zdarma. Tentokrát jsem si poplakala štěstím. Schválně co na tak nádhernou odpověď říkáte vy?

" Dakujem krasne monika ani neviete ako ma vas obrazok povzbudil v danej situacii..uz tri tyzdne intenzivne rozmyslam o prestahovani do noveho bytu a zvazujem ci to mam urobit alebo nie..a pride mi akoze nahodou od vas mail kde citam informaciu stahivania noveho zaciatku a noveho domova :) asi ani lepsiu odpoved som nemohla dostat ze?

Ako viete ze som k sebe kriticka? Je uzasne ak viete vycitovat veci...prave sa mu skoncil zase jeden vztah, mam 2 male deti som s nimi sama takze aj tie male radosti nestiham takze ste to vysrihla uplne dokonale..dakujem Vam z celeho srdca...".

Nádherná reakce, viďte. Následovalo kreslení dvou OSOBNÍCH HARMONIZAČNÍCH OBRAZŮ. Tento proces miluji, i když je náročnější pobývat v jiných energiích. Někdy je to i v energii smutku či strachů.

Táhlo mě to ven a tak jsem se šla pozdravit s rostlinami na zahradě. Vykvetl nám hyacint, pampelišky, začala rozkvétat třešeň a vše je krásně plné a syté. Vřes jen září a jabloně se chystají kvést. Pohlazení po duši.

Vaření už je pro mě radost. Začala jsem vařit podle kuchařek Evy Francové, kuchařky že Svatojánu. A já, žena kterou vaření nebavilo, si to užívám. Souvisí to i se změnou stravování. Definitivně jsem přestala jíst maso. Už delší dobu mi nechutná.

Vyzvedávání BĚLINKY ze školky je pro mě vždycky radost. Šly jsme na zmrzlinu a pak jsme na zahradě zasadily koupené bílé macešky, které si mě zavolaly a zahradní zvonečky. Pověsily jsme venku společně prádlo a prošly se po zahradě. Teda já jsem se procházela a BĚLINKA běhala.

Manžel přišel domů nenaladěn, aspoň tak jsem to cítila a tak sdílení prožitků dnešního dne, které mám tak ráda, neproběhlo. Tak mám čas se ze svých pocitů vypsat tady vám na FB. Což je taky báječné.

Věrnou průvodkyni mi dnes dělala kočička Piuška. Lili sem tam také přiběhla. To je teprve meditace, kočičí vrnění a teplo a hebkost jejich kožíšků.

Večer je před námi a může být ve znamení větších či menších radostí. To byl můj obyčejně neobyčejný den. MOC SE NA VÁS TĚŠÍM PŘI DALŠÍM ŽIVÉM VYSÍLÁNÍ NA MÉM OSOBNÍM FB PROFILU MONIKA MOTYČKOVÁ.

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

MONIKA