CO DĚLAT KDYŽ SE NEDAŘÍ? PRVNÍ PRINCIP JAK SE CÍTIT LÉPE.

12.11.2018

Opakují se vám pořád stejné situace, které vás zraňují? Máte pocit, že se točíte v kruhu bolesti či nedostatku?

Jak z toho ven? První a zásadní princip, jak zlepšit vaši situaci je: UDĚLEJTE TO JINAK.

Co máte udělat jinak? Způsob reakce na situaci, která se vám opakuje a zraňuje vás.

Jak je možné reagovat jinak? JE ZÁSADNÍ NALÉZT PŘÍČINU (DŮVOD), KTERÝ ZPŮSOBUJE, ŽE SE DO BOLESTIVÝCH A ZRAŇUJÍCÍCH SITUACÍ DOSTÁVÁTE.

Jak je možné nalézt příčinu? Možností je celá řada. Mě osobně se osvědčilo příčinu nalézt přes emoce, které ve vás situace způsobuje. Na sobě mám vyzkoušeno a platí to i u žen, které část jejich cesty provázím, že příčina leží v zážitku z dětství nebo v dětství získaném programu.

Co teď? Pokud známe příčinu našich přesvědčení či programů, které způsobují, že se dostáváme do situací, které nás zraňují, můžeme program změnit či harmonizovat bolestivé zážitky či zkušenosti z dětství.

Když pomine důvod (příčina) pro vznik situací, které jsou pro vás bolestivé či zraňující, přestanou se tyto situace opakovat a vy můžete vystoupit z pomyslného kruhu.

Vše toto můžete podstoupit sami nebo se nechat podpořit. Zásadní je, že se rozhodnete situaci změnit a UDĚLÁTE TO JINAK NEŽ DOSUD.

Já vám mohu pomoci pracovat s emocemi a programy z dětství, abyste se přestaly točit v kruhu zranění a bolesti.

Proč právě mě byste měly důvěřovat? Vím jaká je celá řada situací bolestivá a zraňující, taky jsem jimi prošla.  Můj životní příběh je toho důkazem.https://doc-monika-motickova.webnode.cz/o-mne/

Pokud se rozhodnete domluvit si harmonizační konzultaci nebo se budete chtít poradit nebo na něco zeptat https://doc-monika-motickova.webnode.cz/osobni-konzultace/

Na úvodní stránce mého webu mám pro vás nachystaný krásný a barevný dárek.

DOVOLTE SI ZAČÍT UZDRAVOVAT VAŠE ZRANĚNÉ ČÁSTI A ZAČÍT ŽÍT NAPLNĚNÝ ŽIVOT V LÁSCE A RADOSTI.

Můžete to udělat sami nebo s něčí pomocí. POKUD DĚLÁME VĚCI STÁLE STEJNÝM ZPŮSOBEM, NEMŮŽEME DOSÁHNOUT JINÉHO VÝSLEDKU.

JE JEN A JEN NA NÁS ZDA SI DOVOLÍME ZLEPŠIT NAŠI SITUACI.

S láskou a úctou k nám všem,
Monika 🌈

P. S. Co o mých konzultacích říká třeba paní I., které nefungovaly vztahy s muži?

"... Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila... "