HARMONIZAČNÍ KONZULTACE

VŠE LZE VYŘEŠIT

Ocitla jste se ve slepé uličce, je toho na vás moc nebo prostě potřebujete sdílet svou těžkou situaci a nebo pomoci při důležitém rozhodnutí? 

Cítíte, že přešlapujete na místě a něco Vás brzdí před krokem vpřed? Dostáváte se do stále stejných situací a nevíte proč? 

Ve všech těchto oblastech Vašeho života, Vám citlivě a účinně, mohu podat pomocnou ruku a nabídnout podporu.

KAŽDÝ PROBLÉM CHÁPU JAKO PŘÍLEŽITOST KE ZLEPŠENÍ.

Pokud děláme věci stále stejným způsobem, není možné dosáhnout jiného výsledku. SPOLEČNĚ TO MŮŽEME ZMĚNIT. Vašim rozhodnutím změnit nevyhovující situaci máte již 50% úspěchu zaručeno. Já sama jsem toho "zářným příkladem".

Délka léčivé konzultace je 90 minut. Nebude se dít nic co sami nebudete chtít.


Jak to celé probíhá? Po krátkém popisu Vaší situace se zaměříme na nalezení příčiny, která Vám způsobuje problémové situace. Po jejím nalezení začneme příčiny léčit.

Při léčivé osobní konzultaci s Vámi používám, dle konkrétní situace a Vašich potřeb, pokročilé techniky emoční svobody (EFT) a neurolingvistického programování (NLP) Adv. (Advanced), dále techniky vizualizace, regresní terapii, energii květin a jemnohmotných světů, léčení vodou a barvami a tvůrčí metody řešení.  

Po léčivé konzultaci zpravidla cítíte uvolnění a klid. Co se bude dít dále je jen a jen na vás. 

Jak se můžeme setkat? Vzdálenost do Nýrova nebo Brna z Vašeho bydliště nerozhoduje, máte na výběr:

1. KONZULTACE PŘES Skype NEBO po telefonu.  

Platba za konzultaci on-line je PŘEDEM bankovním převodem na účet, dle instrukcí na faktuře, kterou obdržíte před konzultací. Děkuji.

2. OSOBNÍ NÁVŠTĚVA v Nýrově (mezi Kunštátem a Letovicemi) - Nýrov 58, 679 72 Kunštát na Moravě, okres Blansko NEBO v Brně (za příplatek 10% z ceny) - místo bude upřesněno, pravděpodobně Centrum Serafín (dle dostupných kapacit), Zámečnická 3, Brno-město. Platba za konzultaci je v hotovosti na místě,

JE ČAS ZAČÍT SE CÍTIT LÉPE. SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME. OBJEDNEJTE SE PRÁVĚ NYNÍ VE FORMULÁŘI NÍŽE.

Cena léčivé konzultace

  • 90 minut = 1390,- Kč
  • 40 minut 799,- Kč - tato možnost je pouze pro každou 3. a další konzultaci. Pro 1. a 2. konzultaci je tento čas nedostačující.
  • 11 minut 220,- Kč - POUZE jednorázová SOS podpora.
  • Zvýhodněný balíček 5 léčivých konzultací  vždy na 75 minut je za 5200,- Kč.

REFERENCE NA LÉČIVÉ KONZULTACE

* Mladá slečna V,, bez závazků. Zveřejňuji s jejím souhlasem.

"Moniku som kontaktovala ohľadom terapie po určitých búrlivých emocionálnych stavoch, ktoré som prežívala niekoľko dní - silnú úzkosť, paniku, bezmocnosť, spojené s ďalšími pocitmi. Cítila som sa k nej intuitívne vedená a že jej dôverujem, keďže ju trochu poznám, v minulosti som s ňou niekoľkokrát hovorila a vždy na mňa pôsobila milo a že ma neposudzuje.

Už pred terapiou som cítila zmenu vo svojom emocionálnom stave, bola som kľudnejšia a vnímala som súvislosti a samu seba s väčšou jasnosťou. Pomohol mi aj obrázok, ktorý mi poslala, ktorým som si nabíjala vodu. Pred terapiou a počas terapie som sa cítila pokojne, pokojnejšie ako obvykle keďže zvyknem neustále cítiť úzkosť, necítila som toľko úzkosti a všetko som vnímala jasnejšie - s pokojom a prehľadne. Bola som prekvapená aké spomienky/situácie sa mi podarilo počas terapie navnímať. Všetko dávalo zmysel. Po terapii som cítila väčšie sebaprijatie a vnútorný pokoj. Stále sa mám relatívne dobre od našej terapie (cca 40 dní), zhmotnila sa mi jedna dôležitá příležitost."


*SVOBODNÁ MAMINKA DVOU DĚTÍ, paní I.. Zveřejňuji s jejím souhlasem.

" Doporučuji všem blízkým i přátelům Tvé léčivé konzultace. I když jsem se během konzultace cítila "diplomaticky řečeno zvláštně" (bláznivě, pořád se mi chtělo smát), s odstupem pár týdnů mohu říct, že se mi velmi ulevilo.

Potřebovala jsem vyřešit opakující se problémy při vztazích s muži, proto jsem dala na doporučení kolegyně a objednala se k Tobě.

Během konzultace, jsme přišly na klíčovou příčinu mých problémů s muži. V mém životě naprosto chyběl od útlého dětství mužský prvek - proto ty neustálé problémy s muži a na druhou stranu jsem byla vychovávaná pouze matkou, která především v mém pubertálním období silně protěžovala a upřednostňovala svého syna. Bylo to velmi osvobozující, když jsme doplnily to ve vztahu k otci, po čem ta malá holčička ve mně toužila.

Vím, že ještě potřebuji konzultaci na zlepšení vztahu k matce, který je na bodu mrazu. Již jsem se rozhodla, že kvůli mě samotné má smysl ji podstoupit a odpustit. I když je to pro mě, zatím, těžko představitelé.

Moc Ti děkuji."


*Paní L., zástupkyně ředitele. Zveřejňuji s jejím souhlasem.

"Potřebovala jsem vyřešit pracovní problém. Hlavně se vztekem, který ve mě vzbuzovala komunikace s chlapama, kteří nerespektovali domluvy. Na radu kamarádky jsem se domluvila s Monikou na konzultaci.

Během terapie jsem se cítila zvláštně asi hlavně proto, že jsem musela myslet na poklepávání bodů na ruce. Zajímavé bylo nahlédnutí do dětství a řešení minulosti, o které jsem si myslela, že se situací nesouvisí. A nakonec řešení dodržování pravidel, což bylo mé téma. Když jsme skončily s konzultací cítila jsem úlevu a měla jsem dobrý pocit, že už se nepříjemné situace v práci nebudou opakovat.

Po konzultaci jsem zjistila, že jsem přišla na možné řešení napjatých vztahů. Že by problém zmizel hned se mi nezdálo, spíš bych řekla, že postupně odezněl."


Maminkám samoživitelkám v náročné situaci poskytuji cenové zvýhodnění dle domluvy. Vše je řešitelné.

Také pro stálé zákazníky mám připraveny velmi zajímavé bonusy.