BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Přirozená harmonizace naší duše, těla a mysli

Přínos bachových květových esencí

38 květů rostlin a stromů bylo "objeveno" a využito doktorem Bachem k harmonizaci těla, mysli  a duše ve 40 letech minulého století. Každá květová esence "nalezená" a využívaná doktorem Bachem nám pomáhá harmonizovat, tedy najít naši ztracenou rovnováhu v našich pocitech, emocích a prožívání. Květové esence umožňují nazřít na naše pocity a emoce a začít je využívat v náš prospěch. Působí na jemnohmotné úrovni, laděním přes naše Vyšší JÁ. 

Bachovy květové esence nám do života přináší přirozenou podporu přírody, proto jsou vhodné pro kohokoliv kdo se rozhodne, že se již nechce nechat vláčet nevyhovujícími pocity a nespokojeností. Můžeme je využít například pokud chceme zlepšit:

*pocity osamnění;

*vyčerpání, fyzickou a nebo psychickou únavu;

*pocity, že jsme přilepení na místě a nic nefunguje;

*rezignace, apatie, pocity neúspěchu;

*panické ataky;

*strachy z konkrétních věcí či z neznámého, o naše blízké;

*potřebu vše hodnotit a kritizovat;

*umět si nastavit hranice a říci NE na neoprávněné požadavky;

*propustit prožité trauma;

*odprostit se od vlivů minulosti, přestat se neustále kontrolovat;

*nalézt své poslání, umět se rozhodovat...

To je pár příkladů za mnohé. Pokud chcete zlepšit své pocity a prožívání života a začít si užívat radosti a spokojenosti nabízím konzultaci (mailem, Skypem či osobně) včetně namíchání osobní lahvičky k užívání esencí. Každá lahvička může obsahovat maximálně 6-7 esencí a vytvořím ji přímo pro Vás na základě konzultace při které se zaměříme na to, co Vás trápí, zraňuje a co chcete zlepšit. Pracuji  s originálmími květovými esencemi značky Nelsons.

Sama květové esence využívám již od roku 2017, prošla jsem i certifikovaným školením a informace ke květovým esencím si nejen naciťuji od jednotlivých rostlin, ale i studuji převážně ze zahraniční literatury od Edward Bach, Stefan Ball, Judy Howard a další. No a hlavně další a další poznatky mi přináší praktické zkušenosti z konzultací.

Osobní lahvičku s bachovými květovými esencemi můžu připravit přímo pro Vás, Vaše děti či zvířecí mazlíčky. 

Možnosti konzultace a namíchání užívací lahvičky bachových esencí

V ceně je zahrnuta konzultace, namíchání osobní lahvičky (skleněná 25 ml s kapátkem) s originálními květovými esencemi firmy Nelsons k užívání a 1x mailová kontrola Vašeho stavu cca za 21 dní.

*Emailová konzultace - 499,- Kč + poštové doporučeně ČP 65,-Kč

Mailem probereme Vaše pocity, to co chcete zlepšit a já Vám navrhnu květové esence pro zlepšení Vašeho prožívání. Po Vašem odsouhlasení Vám namíchám a poštou zašlu doporučeně osobní lahvičku k užívání. Na mail pak obdržíte doporučení k užívání.

*Osobní konzultace online - Skype, FB Messenger - 555,- Kč za 45 minut + poštové doporučeně ČP 65,-Kč

Při online setkání probereme Vaše pocity, to co chcete zlepšit a já Vám navrhnu květové esence pro zlepšení Vašeho prožívání. Po Vašem odsouhlasení Vám namíchám a poštou zašlu doporučeně osobní lahvičku k užívání. Na mail pak obdržíte doporučení k užívání. 

*Osobní konzultace v Nýrově - 599,- Kč za 45 minut

Při osobním setkání probereme Vaše pocity, to co chceme zlepšit a já Vám navrhnu květové esence pro zlepšení Vašeho prožívání. Po Vašem odsouhlasení Vám namíchám a předám  osobní lahvičku k užívání. Doporučím Vám i jak lahvičku užívat.

*Namíchání stejné osobní lahvičky - tzv. pokračovací - 222,- Kč případně + poštové doporučeně ČP 65,-Kč

Složení a působení lahvičky, kterou jste doužívala Vám vyhovuje a chcete pokračovat v užívání.

* Navazující konzultace se změnou složení užívací lahvičky - 333,- Kč případně + poštové doporučeně ČP 65,-Kč

Navazující konzultace může proběhnout mailem, 30 minut online (Skype, FB Messenger) nebo 20 minut osobně v Nýrově

Objednání konzultace

Objednejte si konzultaci, která Vám vyhovuje. Objednávku vám potvrdím e-mailem.

Platba za konzultaci a namíchání osobní lahvičky u všech možností je PŘEDEM bankovním převodem na účet 1032416048/3030 Airbank. DĚKUJI.

Chcete si přečíst charakteristiku bachových květů?